Tel Aviv Uçak Bileti 10 Kasım - 12 Kasım

Tel Aviv Spirit Film Festivali

Birbirinden özel filmlerin İsrail’deki buluşma noktası Tel Aviv Spirit Film Festivali olacak.

Dünyanın birçok ülkesinden en dikkat çeken ve en önemli filmlerin katıldığı Tel Aviv Spirit Film Festivali ile yepyeni keşifler yapmaya hazırsanız buyurun Tel Aviv’e! Ruhunuza dokunacak filmlerle buluşma imkanı bulacağınız Tel Aviv Spirit Film Festivali’nin bu yıl her zamankinden daha görkemli olacağını da hemen not düşelim. Niye mi? Çünkü bu yıl festival 10. yaşını kutlayacak. Uzun metraj, belgesel ve kısa metraj olmak üzere üç kategorinin bulunduğu Tel Aviv Spirit Film Festivali, şehrin önemli noktalarından biri olan Cinematheque’de gerçekleştiriliyor ki bu da ona daha çok sarılmamız için bir etken. Sektörün önemli isimleriyle yapılacak söyleşiler ve gerçekleştirilecek atölyeler ise sinemaya bambaşka bir çerçeveden bakıp özgün bir tarz yaratmanız için üzerinizde taşıdığınız etkili bir tılsım görevi görecek.
Tel Aviv Spirit Film Festivali ile ilgili detaylar www.spiritfestival.co.il’de.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.