• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Tel Aviv Uçak Bileti 25 Ekim - 27 Ekim

Tel Aviv Spirit Film Festivali

Tel Aviv Spirit Film Festivali Birbirinden özel filmlerin İsrail’deki buluşma noktası Tel Aviv Spirit Film Festivali olacak.

Dünyanın birçok ülkesinden en dikkat çeken ve en önemli filmlerin katıldığı Tel Aviv Spirit Film Festivali ile yepyeni keşifler yapmaya hazırsanız buyurun Tel Aviv’e! Ruhunuza dokunacak filmlerle buluşma imkanı bulacağınız Tel Aviv Spirit Film Festivali bu yıl da tüm görkemiyle sizi bekliyor. Uzun metraj, belgesel ve kısa metraj olmak üzere üç kategorinin bulunduğu Tel Aviv Spirit Film Festivali, şehrin önemli noktalarından biri olan Cinematheque’de gerçekleştiriliyor ki bu da ona daha çok sarılmamız için bir etken. Sektörün önemli isimleriyle yapılacak söyleşiler ve gerçekleştirilecek atölyeler ise sinemaya bambaşka bir çerçeveden bakıp özgün bir tarz yaratmanız için üzerinizde taşıdığınız etkili bir tılsım görevi görecek.
Geçtiğimiz yıllarda 10. yaşını geride bırakan Tel Aviv Spirit Film Festivali ile ilgili detaylar www.spiritfestival.co.il’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.