• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Tel Aviv Uçak Bileti 23 Mayıs - 26 Mayıs

Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali

Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali sayesinde şehirde Arjantin rüzgarları esecek.

Farklı coğrafyaların kültürlerini tanıtan ve bunu yaparken de başarısıyla o sanatın çıktığı ana vatanı aratmayan etkinlikleri ayrı bir sevdiğinizi biliyoruz. E, doğrusu buna hakkınızda var. Bu sayede hem etkinliğin düzenlendiği şehri tanıma hem de kendimizi kilometrelerce uzaklıktaki bir ülkede hissedebiliyoruz. Tel Aviv’de de sizi bambaşka bir kıtaya götürecek olan bir festival var. Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali, Arjantin’in romantizmini ve asaletini İsrail’e getiriyor. Buenos Aires’ten gelen DJ’lerin ayrı bir atmosfer oluşturduğu festivalin açık havada yapılıyor olması ise Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali’ni bir ziyafet olarak görmemizi sağlayan bir başka etken. İzleyeceğiniz dans gösterilerinin dışında gerçekleştirilen ve başarılı dansçılar tarafından verilen seminerler ve atölyeler de bu dansı daha yakından tanımanızı sağlayacak festival içi etkinliklerden. Ayrıca bu festivalde dünya şampiyonu dansçılarla da tanışmaya hazır olun. Hafızalardan silinmeyecek bir festival Tel Aviv’de sizi bekliyor. Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali hakkında ayrıntılı bilgi www.tlvtangofestival.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.