Tel Aviv Uçak Bileti 18 Mayıs - 22 Mayıs

Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali

Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali sayesinde şehirde Arjantin rüzgarları esecek.

Farklı coğrafyaların kültürlerini tanıtan ve bunu yaparken de başarısıyla o sanatın çıktığı ana vatanı aratmayan etkinlikleri ayrı bir sevdiğinizi biliyoruz. E, doğrusu buna hakkınızda var. Bu sayede hem etkinliğin düzenlendiği şehri tanıma hem de kendimizi kilometrelerce uzaklıktaki bir ülkede hissedebiliyoruz. Tel Aviv’de de sizi bambaşka bir kıtaya götürecek olan bir festival var. Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali, Arjantin’in romantizmini ve asaletini İsrail’e getiriyor. Buenos Aires’ten gelen DJ’lerin ayrı bir atmosfer oluşturduğu festivalin açık havada yapılıyor olması ise Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali’ni bir ziyafet olarak görmemizi sağlayan bir başka etken. İzleyeceğiniz dans gösterilerinin dışında gerçekleştirilen ve başarılı dansçılar tarafından verilen seminerler ve atölyeler de bu dansı daha yakından tanımanızı sağlayacak festival içi etkinliklerden. Ayrıca bu festivalde dünya şampiyonu dansçılarla da tanışmaya hazır olun. Hafızalardan silinmeyecek bir festival Tel Aviv’de sizi bekliyor. Tel Aviv Uluslararası Tango Festivali hakkında ayrıntılı bilgi www.tlvtangofestival.com’da.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.