• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Manchester Uçak Bileti 25 Ekim

The Women in Comedy Festival

The Women in Comedy Festival The Women in Comedy Festival dahilinde, tüm kadınlar cinsiyet eşitliği için kollarını beşinci kez sıvıyorlar.

İlk kez 2013 yılında düzenlenmeye başlanan ve 'Birleşik Krallık'ın en iyi komedi festivallerinden' biri olarak tanımlanan The Women in Comedy Festival  bu sene de Manchester’da 11 gün boyunca "Söz kadınların!" diyecek. 

Bu sene 6. kez düzenlenen The Women in Comedy Festival, Avrupa’da cinsiyet eşitliğine adanmış tek komedi festivali olarak biliniyor. Bu festival dahilinde kadınlar stand-up, tiyatro, konuşma yapıyorlar ya da diğer sanat dallarındaki yeteneklerini gösteriyorlar. Yılda bir kez düzenlenen ve “Birleşik Krallık’ın En İyi Komedi Festivali” olarak anılan The Women in Comedy Festival, ekim ayında çiçeklerin açmasını sağlıyor.

The Women in Comedy Festival ile ilgili bilmek isteyeceğiniz her şey www.womenincomedy.co.uk adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.