SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Tiflis Uçak Bileti 13 Eylül - 20 Eylül

Tiflis Fotoğraf Festivali

Tiflis Fotoğraf Festivali Fotoğraf sanatçılarının bir araya geldiği Tiflis Fotoğraf Festivali size zamanı durdurmanın sırrını büyüleyici fotoğraflarla verecek.

Uzaklara dalıp gitmelere sebep olan, zamanı durduran büyüleyici fotoğraflarla dolup taşan bir etkinliğe gidilmez mi? Bunu sormamız bile ayıp, tabii ki gidilir! İlki 2010 yılında yapılan Tiflis Fotoğraf Festivali, sadece Tiflis’in değil bütün Kafkasya’nın, bir rock star misali severek takip ettiği bir etkinlik. Dünyadaki farklı bölgelerden fotoğraf ve fotoğrafçıların buluşma noktası olma amacını taşıyan Tiflis Fotoğraf Festivali, adeta şehrin fotoğraflar sayesinde yeniden doğmasını sağlıyor. Seminerlerin yapıldığı ve fotoğrafla ilgili özel videoların da gösterildiği festivalin en dikkat çekici etkinliği ise “Night of Photography” adı verilen ve yaklaşık 6 saat süren açık hava fotoğraf gösterimi.

Fotoğraf ziyafeti, Tiflis Fotoğraf Festivali ile ilgili her şey www.tbilisiphotofestival.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.