Tiflis Uçak Bileti 16 Eylül - 22 Eylül

Tiflis Fotoğraf Festivali

Fotoğraf sanatçılarının bir araya geldiği Tiflis Fotoğraf Festivali size zamanı durdurmanın sırrını büyüleyici fotoğraflarla verecek.

Uzaklara dalıp gitmelere sebep olan, zamanı durduran büyüleyici fotoğraflarla dolup taşan bir etkinliğe gidilmez mi? Bunu sormamız bile ayıp, tabii ki gidilir! İlki 2010 yılında yapılan Tiflis Fotoğraf Festivali, sadece Tiflis’in değil bütün Kafkasya’nın, bir rock star misali severek takip ettiği bir etkinlik. Dünyadaki farklı bölgelerden fotoğraf ve fotoğrafçıların buluşma noktası olma amacını taşıyan Tiflis Fotoğraf Festivali, adeta şehrin fotoğraflar sayesinde yeniden doğmasını sağlıyor. Seminerlerin yapıldığı ve fotoğrafla ilgili özel videoların da gösterildiği festivalin en dikkat çekici etkinliği ise “Night of Photography” adı verilen ve yaklaşık 6 saat süren açık hava fotoğraf gösterimi.

Fotoğraf ziyafeti, Tiflis Fotoğraf Festivali ile ilgili her şey www.tbilisiphotofestival.com adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.