SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Tiran Uçak Bileti 2 Kasım - 9 Kasım

Tiran Uluslararası Film Festivali

Tiran Uluslararası Film Festivali Arnavutluk’u sinema festivali kavramıyla buluşturan Tiran Uluslararası Film Festivali, bu yıl da sinemaseverleri ağırlıyor. Bu kültürel etkinlikte sen de yerini almak istiyorsan erkenden uçak biletini almayı unutma!

 

Dünyanın her yanını sarıp sarmalamaya hazır bir festivalden bahsediyoruz. O festival, Balkanlar’ın tatlı ülkesi Arnavutluk’tan çıkma. İlki 2003 yılında yapılan Tiran Uluslararası Film Festivali, Arnavutluk’un ilk sinema festivali olmasıyla biliniyor.

En iyi film, en iyi belgesel, en iyi animasyon, en iyi deneysel film gibi dallarda ödül veren Tiran Uluslararası Film Festivali’nin kapıları profesyonellere olduğu kadar öğrencilere de açık.

Farklı ülkelerden katılımcıların, kültürlerine dair detaylar paylaştığı filmleri izlemek ve yeteneği henüz kitleler tarafından keşfedilmemiş ama sinemaya gönül vermiş insanlarla tanışmak için Tiran Uluslararası Film Festivali kaçırılmaması gereken bir etkinlik.

Festival hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey resmi internet sitesi olan www.tiranafilmfest.com’da.  

Nerede ?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.