• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Münih Uçak Bileti 27 Haziran - 22 Temmuz

Tollwood Yaz Festivali

Tollwood Yaz Festivali Her yıl iple çekilen Tollwood Yaz Festivali, bu yıl yine Münih’e neşe getirecek.

Dev bir yaz festivaline ve yanında getirdiği eğlenceye şimdiden kendinizi hazırlayın. Bu yıl yirmi sekizinci yaşını kutlayan Tollwood Yaz Festivali ile eğlencesiz bir dakikanızın bile geçmeyeceğini söyleyebiliriz. Olympiapark’taki dev alana kurulan çadırların oluşturduğu farklı ambiyans Tollwood Yaz Festival’in rengarenk günleriyle sizi buluşturacak. Dünyaca ünlü sanatçıların verdiği konserler, eski ve yeni eserlerin can verildiği tiyatro gösterileri, okuma günleri Tollwood Yaz Festivali’nde yapılan beş yüzü aşkın etkinlikten sadece birkaçı. Ayrıca bu festivalin namının duyulmasında başka bir disiplinin de parmağı var; dünya mutfağı. Birçok ülkenin mutfağında var olan en leziz yemekleri Tollwood Yaz Festivali alanında tatmanız mümkün. Yani, evet, Tollwood Yaz Festivali aynı zamanda damağa da hitap ediyor. Bu arada yeri gelmişken hemen belirtelim, festivalde düzenlenen etkinliklerin hemen hemen yüzde yetmiş beşine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Festival hakkında detaylı bilgi www.tollwood.de adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.