Lyon Uçak Bileti 21 Haziran - 2 Eylül

Tout L’monde Dehors

Lyon bu yaz da ayrı bir ruha bürünüyor.

Fransa’nın en lezzetli şehri Lyon’a gidip oraya aşık olmamak mümkün mü? Elbette değil! Başta Fransız Mutfağı olmak üzere birçok mutfağın en gurme lezzetlerinin ikamet adresi Lyon’un yaz ayları ayrı bir güzel oluyor. Neden mi? Çünkü güzel bir akşam yemeğinin ardından katılabileceğiniz mükemmel etkinlikler sizi bekliyor. Her yıl haziran ayında başlayıp eylül ayına kadar devam eden Tout L’monde Dehors, şehri 250’den fazla açık hava etkinliğiyle şenlendiriyor. Sokaklar tango, salsa yapan insanlarla dolup taşıyor. Eğer bu eğlencenin dozunu biraz daha arttırmak isterseniz kendinizi Afrika dansı yapan grupların arasına atabilir ve Tout L’monde Dehors’un keyfini çıkarabilirsiniz. Dans gösterilerinin dışında film gösterimleri, konserler, tiyatro oyunları hatta sirk gösterileri de sunan festival sayesinde Lyon’un her köşesinde hayatınız boyunca sarılabileceğiniz bir anınız olacak. Lyon’un rengarenk festivali Tout L’monde Dehors’u kaçırıp pişman olmak yerine kendinizi eğlencenin tam göbeğine bırakın!
Tout L’monde Dehors hakkında her şey www.tlmd.lyon.fr adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.