• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lyon Uçak Bileti 21 Haziran - 2 Eylül

Tout L’monde Dehors

Tout L’monde Dehors Lyon bu yaz da ayrı bir ruha bürünüyor.

Fransa’nın en lezzetli şehri Lyon’a gidip oraya aşık olmamak mümkün mü? Elbette değil! Başta Fransız Mutfağı olmak üzere birçok mutfağın en gurme lezzetlerinin ikamet adresi Lyon’un yaz ayları ayrı bir güzel oluyor. Neden mi? Çünkü güzel bir akşam yemeğinin ardından katılabileceğiniz mükemmel etkinlikler sizi bekliyor. Her yıl haziran ayında başlayıp eylül ayına kadar devam eden Tout L’monde Dehors, şehri 250’den fazla açık hava etkinliğiyle şenlendiriyor. Sokaklar tango, salsa yapan insanlarla dolup taşıyor. Eğer bu eğlencenin dozunu biraz daha arttırmak isterseniz kendinizi Afrika dansı yapan grupların arasına atabilir ve Tout L’monde Dehors’un keyfini çıkarabilirsiniz. Dans gösterilerinin dışında film gösterimleri, konserler, tiyatro oyunları hatta sirk gösterileri de sunan festival sayesinde Lyon’un her köşesinde hayatınız boyunca sarılabileceğiniz bir anınız olacak. Lyon’un rengarenk festivali Tout L’monde Dehors’u kaçırıp pişman olmak yerine kendinizi eğlencenin tam göbeğine bırakın!
Tout L’monde Dehors hakkında her şey www.tlmd.lyon.fr adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.