Adana Uçak Bileti 11 Eylül - 17 Eylül

Uluslararası Altın Koza Film Festivali

Ünü sınırları çoktan aşmış Altın Koza Film Festivali, sinemaseverleri 23. kez aynı çatı altında topluyor.

Adana’nın pamuklara sarıp sarmalamak istediğimiz etkinliği Uluslararası Altın Koza Film Festivali, Eylül ayında sinema dünyasının önemli ve ışık saçan yapımlarını bir kez daha seyirciyle buluşturuyor. Her yıl, Akdeniz ülkelerinin yanı sıra diğer ülkelerdeki seyircileri de kendine mıknatıs gibi çeken festival, 70 bin izleyiciyle buluşuyor. 1969 yılında Adana’da Türk Sineması’nın üzerine güneş gibi doğan fakat çeşitli nedenlerden dolayı 1973 yılından sonra on sekiz yıllık bir ara vermek zorunda kalan festival, daha sonra sanatseverlerin ve Adana Belediyesi’nin destekleriyle küllerinden doğdu, günümüzde de büyümeye devam ediyor. Türkiye’de olduğu gibi dünyada da isminden sıkça söz ettiren Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde sadece sektörde var olan isimlerin filmleri değil, “Öğrenci Filmleri Yarışması”yla sektörün geleceğinde önemli rol oynayacak öğrencilerin filmleri de görücüye çıkıyor. Adana’nın heyecanla beklenen festivali, Uluslararası Altın Koza Festivali’nin bir hafta sürdüğünü de hemen belirtelim.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.