• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Adana Uçak Bileti 22 Eylül - 30 Eylül

Uluslararası Altın Koza Film Festivali

Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ünü sınırları çoktan aşmış Altın Koza Film Festivali, sinemaseverleri 23. kez aynı çatı altında topluyor.

Adana’nın pamuklara sarıp sarmalamak istediğimiz etkinliği Uluslararası Altın Koza Film Festivali, Eylül ayında sinema dünyasının önemli ve ışık saçan yapımlarını bir kez daha seyirciyle buluşturuyor. Her yıl, Akdeniz ülkelerinin yanı sıra diğer ülkelerdeki seyircileri de kendine mıknatıs gibi çeken festival, 70 bin izleyiciyle buluşuyor. 1969 yılında Adana’da Türk Sineması’nın üzerine güneş gibi doğan fakat çeşitli nedenlerden dolayı 1973 yılından sonra on sekiz yıllık bir ara vermek zorunda kalan festival, daha sonra sanatseverlerin ve Adana Belediyesi’nin destekleriyle küllerinden doğdu, günümüzde de büyümeye devam ediyor. Türkiye’de olduğu gibi dünyada da isminden sıkça söz ettiren Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde sadece sektörde var olan isimlerin filmleri değil, “Öğrenci Filmleri Yarışması”yla sektörün geleceğinde önemli rol oynayacak öğrencilerin filmleri de görücüye çıkıyor. Adana’nın heyecanla beklenen festivali, Uluslararası Altın Koza Festivali’nin bir hafta sürdüğünü de hemen belirtelim.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.