• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Stuttgart Uçak Bileti 30 Nisan - 5 Mayıs

Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali

Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali Çizgilerden yaratılmış dünyaları sevenler Stuttgart’ta, Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali’nde bir araya geliyor.

Her film türünün birçok tutkunu olsa da sanıyoruz ki animasyon sevenleri diğerleri içinde farklı bir yere koymamız gerekecek. Hayal gücünün sınırsız kullanılabildiği ve yepyeni evrenlerin yaratıldığı bu türe gönül vermiş birçok insan, 2018 yılında çeyrek asrı devirecek olan Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali’nde buluşuyor. Almanya’nın düzenli, bir o kadar da renkli olan ve animasyon filmlerinden çıkmış gibi hissettiren şehri Stuttgart’la birbirlerine mükemmel bir uyumla bağlanan Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali, genç yeteneklerin katıldığı yarışmalardan film gösterimlerine kadar birçok etkinlikle dolu. Sektörün profesyonelleriyle yolun başında olan ve animasyona gönül vermiş insanları bir araya getirmeyi amaçlayan festivalin ünü Almanya sınırlarını çoktan aşmış durumda ki bunda dünyanın en büyük animasyon festivallerinden biri olmasının da katkısı büyük. Bu kadar tatlı bir festivali keşfetmemek ayıp olurdu zaten. Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.itfs.de adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.