Stuttgart Uçak Bileti 24 Nisan - 29 Nisan

Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali

Çizgilerden yaratılmış dünyaları sevenler Stuttgart’ta, Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali’nde bir araya geliyor.

Her film türünün birçok tutkunu olsa da sanıyoruz ki animasyon sevenleri diğerleri içinde farklı bir yere koymamız gerekecek. Hayal gücünün sınırsız kullanılabildiği ve yepyeni evrenlerin yaratıldığı bu türe gönül vermiş birçok insan, 2018 yılında çeyrek asrı devirecek olan Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali’nde buluşuyor. Almanya’nın düzenli, bir o kadar da renkli olan ve animasyon filmlerinden çıkmış gibi hissettiren şehri Stuttgart’la birbirlerine mükemmel bir uyumla bağlanan Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali, genç yeteneklerin katıldığı yarışmalardan film gösterimlerine kadar birçok etkinlikle dolu. Sektörün profesyonelleriyle yolun başında olan ve animasyona gönül vermiş insanları bir araya getirmeyi amaçlayan festivalin ünü Almanya sınırlarını çoktan aşmış durumda ki bunda dünyanın en büyük animasyon festivallerinden biri olmasının da katkısı büyük. Bu kadar tatlı bir festivali keşfetmemek ayıp olurdu zaten. Uluslararası Animasyon Filmleri Festivali hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.itfs.de adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.