Antalya Uçak Bileti 21 Ekim - 28 Ekim

Uluslararası Antalya Film Festivali

Sinema dünyasının sesi, bu sene de Türkiye’nin en önemli festivallerinden Uluslararası Antalya Film Festivali olacak.

Geçtiğimiz sene Uluslararası Altın Portakal Film Festivali olan adını Uluslararası Antalya Festivali olarak güncelleyen etkinlik, yarım asırdan fazladır Türk Sineması’nın en değerli festivali, deyim yerindeyse bebeği olmaya devam ediyor. 1964 yılında Türk Sineması’nı geliştirmek ve sinemacıları desteklemek amacıyla gerçekleştirilmeye başlanan Uluslararası Antalya Film Festivali’nin ünü çoktan ülke sınırlarını aştı ve günümüzde Orta Doğu, Asya ve Akdeniz sinemalarının da gönüllere yer edecek yapımlarını sinemaseverlerle buluşturuyor. Günümüze kadar birçok zorluğa göğüs geren, her dar günden güçlenerek çıkan bu köklü festival dünyanın en değerli ve en önemli festivalleri arasına adını yazdırmaya da oldukça kararlı. Antalya Belediyesi ve 1985 yılında belediyenin destekleriyle kurulan Antalya Kültür Sanat Turizm Vakfı’nın destekleriyle düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali’nde verilen Venüs Heykelciği ise festivalin en önemli ikonu. Unutulmaz filmleri, dopdolu bir etkinlik programı eşliğinde sunan Uluslararası
Antalya Film Festivali hakkında bilmek istediğiniz tüm detaylar www.antalyaff.com’de!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.