• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Antalya Uçak Bileti 1 Ocak - 31 Aralık

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali Profesyonel kum heykel sanatçıları Antalya’da yeni eserlerini ziyaretçilere sunacak.

“Sanat kalıcıdır.” diye düşünenlerdenseniz sizi Uluslararası Antalya Kum Heykeli Festivali’ne alalım çünkü bu festival bütün bildiklerinizi unutturacak. Dünyaca ünlü birçok kum heykel sanatçısının buluşma noktası olan ve Global Design Art Works tarafından düzenlenen bu festival, hiçbir şeyin kalıcı olmadığını ve her şeyin bir gün yok olacağı felsefesini savunuyor ki bunun mükemmel yapıtlarla arkasında duruyor. Sadece su ve nehir kumu kullanılan eserlerin yapımı yaklaşık üç hafta sürüyor ve bu devasa yapıtlar yedi ay boyunca ziyaretçilerle buluşmak için Lara Sand Beach’te on bin metrekarelik bir alanda kollarını açmış bekliyor. Uluslararası Antalya Kum Festivali’ni türdeşlerinden ayıran en önemli özelliği ise dev heykellerin LED ışıklarla aydınlatılması. Aynı zamanda yine dünyada ilk kez denenen video mapping yöntemi sayesinde heykellerin canlı gibi gözükmesi de festivalin bir ruhunun olduğunun somut kanıtı. Her sene farklı bir konuya sahip olan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali’ne her seferinde gitseniz de doyamayacaksınız.

Unutulmaz bir deneyim sunacak olan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali hakkında tüm detaylar www.facebook.com/sandlandantalya’da!


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.