Antalya Uçak Bileti 1 Nisan - 31 Aralık

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali

Profesyonel kum heykel sanatçıları Antalya’da yeni eserlerini ziyaretçilere sunacak.

“Sanat kalıcıdır.” diye düşünenlerdenseniz sizi Uluslararası Antalya Kum Heykeli Festivali’ne alalım çünkü bu festival bütün bildiklerinizi unutturacak. Dünyaca ünlü birçok kum heykel sanatçısının buluşma noktası olan ve Global Design Art Works tarafından düzenlenen bu festival, hiçbir şeyin kalıcı olmadığını ve her şeyin bir gün yok olacağı felsefesini savunuyor ki bunun mükemmel yapıtlarla arkasında duruyor. Sadece su ve nehir kumu kullanılan eserlerin yapımı yaklaşık üç hafta sürüyor ve bu devasa yapıtlar yedi ay boyunca ziyaretçilerle buluşmak için Lara Sand Beach’te on bin metrekarelik bir alanda kollarını açmış bekliyor. Uluslararası Antalya Kum Festivali’ni türdeşlerinden ayıran en önemli özelliği ise dev heykellerin LED ışıklarla aydınlatılması. Aynı zamanda yine dünyada ilk kez denenen video mapping yöntemi sayesinde heykellerin canlı gibi gözükmesi de festivalin bir ruhunun olduğunun somut kanıtı. Her sene farklı bir konuya sahip olan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali’ne her seferinde gitseniz de doyamayacaksınız.

Unutulmaz bir deneyim sunacak olan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali hakkında tüm detaylar www.facebook.com/sandlandantalya’da!


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.