Nevşehir Uçak Bileti 8 Eylül - 10 Eylül

Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali

El sanatlarının yaşaması için birçok zanaatkarın buluşma noktası bu yıl da Avanos olacak.

Doğal güzellikleri ve bir tılsım gibi kendine çeken kültürü dışında Nevşehir’i Nevşehir yapan şeylerden biri de hiç kuşkusuz ki el sanatlarına verdiği önem. Özellikle Avanos’a gittiğinizde birçok çömlekçiyi görmeniz, hazırlanan hamurun çömleğe dönüştürülerek bir bedene kavuşturulmasını izlemeniz mümkün. Bu sanatı gördüğünüzde eminiz ki “Ne emek ama!” demişsinizdir. İşte bu gibi büyük emeklerle yaşatılan el sanatlarının ömürlerini uzatmak, onları daha geniş bir coğrafyaya tanıtmak için düzenlenen bir festival var; Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali. El sanatlarıyla olduğu kadar halıcılıkta da çok önemli bir merkez olan Avanos’a gidip festivalde bu sanatların nasıl gerçekleştiği görmeniz hatta bu sanatları alanındaki büyük sanatçılarla birlikte deneyimlemeniz mümkün. Ünlü yazarlarla yapılan söyleşiler sayesinde renklenen Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali kesinlikle kaçırılmaması gereken etkinlikler arasında.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.