• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kayseri Uçak Bileti 8 Eylül - 10 Eylül

Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali

Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali El sanatlarının yaşaması için birçok zanaatkarın buluşma noktası bu yıl da Avanos olacak.

Doğal güzellikleri ve bir tılsım gibi kendine çeken kültürü dışında Nevşehir’i Nevşehir yapan şeylerden biri de hiç kuşkusuz ki el sanatlarına verdiği önem. Özellikle Avanos’a gittiğinizde birçok çömlekçiyi görmeniz, hazırlanan hamurun çömleğe dönüştürülerek bir bedene kavuşturulmasını izlemeniz mümkün. Bu sanatı gördüğünüzde eminiz ki “Ne emek ama!” demişsinizdir. İşte bu gibi büyük emeklerle yaşatılan el sanatlarının ömürlerini uzatmak, onları daha geniş bir coğrafyaya tanıtmak için düzenlenen bir festival var; Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali. El sanatlarıyla olduğu kadar halıcılıkta da çok önemli bir merkez olan Avanos’a gidip festivalde bu sanatların nasıl gerçekleştiği görmeniz hatta bu sanatları alanındaki büyük sanatçılarla birlikte deneyimlemeniz mümkün. Ünlü yazarlarla yapılan söyleşiler sayesinde renklenen Uluslararası Avanos Turizm ve El Sanatları Festivali kesinlikle kaçırılmaması gereken etkinlikler arasında.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.