• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lefkoşa Uçak Bileti 17 Mayıs - 21 Haziran

Uluslararası Bellapais Müzik Festivali

Uluslararası Bellapais Müzik Festivali Klasik müzik notaları, Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nde ruha dokunuyor. Sen de festivaldeki yerini almak istiyorsan vakit kaybetmeden uygun fiyatlarla hemen biletini ayırt!

2019'da 23.'sü gerçekleşecek olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, kulakların pasını silmeye hazırlanıyor. 

Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, 12. yüzyıldan, yani Roma Dönemi’nden, kalma bir yapı olan Bellapais Manastırı’ndan Girne’ye yayılan klasik müzik eserlerine sahne oluyor. Başarılı sanatçıların parmaklarından çıkan eserleri sizde bu muhteşem atmosferde dinleme şansını yakalamak istiyorsanız uçak biletinizi şimdiden uygun fiyatlarla almayı unutmayın. 

Minik ve şirin bir kardeş gibi sarıp sarmaladığımız Kıbrıs’ın en önemli etkinliklerinden biri olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, kalitesiyle dünyadaki büyük müzik festivallerini gelen konuklara aratmıyor. Başarısıyla büyük markaların da sponsorluk desteğini yıllardan beri arkasına almış olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, bu yıl da etkinlik programıyla unutulmaz bir festivalin bizi beklediğinin sinyallerini açık bir şekilde veriyor. Uluslararası Bellapais Müzik Festivali hakkında detaylı bilgiyi www.bellapaisfestival.com adresinden edinebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.