Kıbrıs Uçak Bileti 1 Mayıs - 31 Mayıs

Uluslararası Bellapais Müzik Festivali

Klasik müzik notaları, Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nde ruha dokunuyor.

Yavru vatan Kıbrıs’ın bu yıl yirmi yaşına girmiş olan, kulakların pasını bir kez daha silecek etkinliği Uluslararası Bellapais Müzik Festivali için heyecanlanmadığımızı söylesek yalan olacak. Hem böyle bir festival karşısında heyecanlanmamak mümkün mü? 12. yüzyıldan, yani Roma Dönemi’nden, kalma bir yapı olan Bellapais Manastırı’ndan Girne’ye yayılan klasik müzik eserleri, başarılı sanatçıların parmaklarından çıkınca bir başka anlam kazanıyor. Minik ve şirin bir kardeş gibi sarıp sarmaladığımız Kıbrıs’ın en önemli etkinliklerinden biri olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, kalitesiyle dünyadaki büyük müzik festivallerini gelen konuklara aratmıyor. Başarısıyla büyük markaların da sponsorluk desteğini yıllardan beri arkasına almış olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, bu yıl da etkinlik programıyla unutulmaz bir festivalin bizi beklediğinin sinyallerini açık bir şekilde veriyor. Uluslararası Bellapais Müzik Festivali hakkında detaylı bilgiyi www.bellapaisfestival.com adresinden edinebilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.