Kıbrıs Uçak Bileti 1 Mayıs - 31 Mayıs

Uluslararası Bellapais Müzik Festivali

Klasik müzik notaları, Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nde ruha dokunuyor.

Yavru vatan Kıbrıs’ın bu yıl yirmi yaşına girmiş olan, kulakların pasını bir kez daha silecek etkinliği Uluslararası Bellapais Müzik Festivali için heyecanlanmadığımızı söylesek yalan olacak. Hem böyle bir festival karşısında heyecanlanmamak mümkün mü? 12. yüzyıldan, yani Roma Dönemi’nden, kalma bir yapı olan Bellapais Manastırı’ndan Girne’ye yayılan klasik müzik eserleri, başarılı sanatçıların parmaklarından çıkınca bir başka anlam kazanıyor. Minik ve şirin bir kardeş gibi sarıp sarmaladığımız Kıbrıs’ın en önemli etkinliklerinden biri olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, kalitesiyle dünyadaki büyük müzik festivallerini gelen konuklara aratmıyor. Başarısıyla büyük markaların da sponsorluk desteğini yıllardan beri arkasına almış olan Uluslararası Bellapais Müzik Festivali, bu yıl da etkinlik programıyla unutulmaz bir festivalin bizi beklediğinin sinyallerini açık bir şekilde veriyor. Uluslararası Bellapais Müzik Festivali hakkında detaylı bilgiyi www.bellapaisfestival.com adresinden edinebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.