• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bodrum Uçak Bileti 1 Ağustos - 15 Ağustos

Uluslararası Bodrum Bale Festivali

Uluslararası Bodrum Bale Festivali Şövalyelerin kalesi, kapılarını Uluslararası Bodrum Bale Festivali için açıyor.

Balenin masumiyeti, Bodrum’un mükemmelliğiyle bir araya gelirse ne olur dersiniz? Elbette tadına doyum olmaz bir festival ortaya çıkar. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nce bu yıl on beşinci defa düzenlenen Uluslararası Bodrum Bale Festivali bir kez daha her ülkeden ve kültürden sanatseverleri bir araya getiriyor. Bodrum’un atmosferini güçlendiren önemli eserlerden biri olan ve günümüzde Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılan, ilçenin Kate Winslet’in Oscar’ı misali değerlisi olan Bodrum Kalesi’nde düzenlenen Uluslararası Bodrum Bale Festivali, farklı ülkeden birçok dans topluluğunu ağırlayan enfes bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. Sanatın en zarif hallerinden biri olan baleyle Bodrum’un ünlü mandalina kokusu eşliğinde buluşmak ayrı bir deneyim olacak, şimdiden söyleyelim. Yılların eskitemediği eserlere bir de Bodrum atmosferinde şahit olmak isterseniz Uluslararası Bodrum Bale Festivali sizi bekliyor.

Tüm detaylar festivalin resmi sitesi www.bodrumballetfestival.gov.tr’de.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.