• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bodrum Uçak Bileti 25 Mayıs - 28 Mayıs

Uluslararası Bodrum Dans Festivali

Uluslararası Bodrum Dans Festivali Avrupa’nın en önemli dans festivallerinden Uluslararası Bodrum Dans Festivali, 17. kez Bodrum Kalesi’nde!

Geçtiğimiz dört sene boyunca UNESCO logosundan kendine taç yapan ve Avrupa’nın en büyük dans festivallerinden biri olarak adını yazdıran Uluslararası Bodrum Dans Festivali, yüzlerce dansçıyı ve aylar boyunca üzerinde çalıştıkları gösterileri dans aşıklarıyla buluşturuyor. Küba’dan Polonya’ya, Rusya’dan Fransa’ya birçok ülkeden dansçıyı bir araya getiren festival, çok ulusluluğuyla da kültürel bir şölen haline dönüşüyor. Din, dil, ırk farklılıklarının önemli olmadığını, önemli olanın dans olduğunu yıllardır vurguladığı gibi bu senede vurgulayacak olan Uluslararası Bodrum Dans Festivali, büyük ve küçük yaştaki birçok dansçının bulunduğu grupların katılımlarıyla gerçekleştiriliyor. Bodrum Kalesi’nin tarihi atmosferinde yerel kıyafetlerin uçuştuğunu görmek bu festivale ayrı bir hava katıyor ama bu size festivalin sadece tarihi kale sınırları içerisinde gerçekleştiğini düşündürtmesin. Ödüllü fotoğraf yarışması ve Bodrum sokaklarında düzenlenen gösteriler, yürüyüşler festivalin Bodrum Kalesi’ne sığmayıp taştığının bir göstergesi. Bütün gösterilere ve aktivitelere ücretsiz olarak katılabilme imkanı ise Uluslararası Bodrum Dans Festivali’nin sanata olan sevdasını gösteren noktalardan sadece biri.
Bu önemli festivalle ilgili bilmek istediğiniz her şey www.bodrumdancefest.org’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.