Bodrum Uçak Bileti 26 Mayıs - 29 Mayıs

Uluslararası Bodrum Dans Festivali

Avrupa’nın en önemli dans festivallerinden Uluslararası Bodrum Dans Festivali, 17. kez Bodrum Kalesi’nde!

Geçtiğimiz dört sene boyunca UNESCO logosundan kendine taç yapan ve Avrupa’nın en büyük dans festivallerinden biri olarak adını yazdıran Uluslararası Bodrum Dans Festivali, yüzlerce dansçıyı ve aylar boyunca üzerinde çalıştıkları gösterileri dans aşıklarıyla buluşturuyor. Küba’dan Polonya’ya, Rusya’dan Fransa’ya birçok ülkeden dansçıyı bir araya getiren festival, çok ulusluluğuyla da kültürel bir şölen haline dönüşüyor. Din, dil, ırk farklılıklarının önemli olmadığını, önemli olanın dans olduğunu yıllardır vurguladığı gibi bu senede vurgulayacak olan Uluslararası Bodrum Dans Festivali, büyük ve küçük yaştaki birçok dansçının bulunduğu grupların katılımlarıyla gerçekleştiriliyor. Bodrum Kalesi’nin tarihi atmosferinde yerel kıyafetlerin uçuştuğunu görmek bu festivale ayrı bir hava katıyor ama bu size festivalin sadece tarihi kale sınırları içerisinde gerçekleştiğini düşündürtmesin. Ödüllü fotoğraf yarışması ve Bodrum sokaklarında düzenlenen gösteriler, yürüyüşler festivalin Bodrum Kalesi’ne sığmayıp taştığının bir göstergesi. Bütün gösterilere ve aktivitelere ücretsiz olarak katılabilme imkanı ise Uluslararası Bodrum Dans Festivali’nin sanata olan sevdasını gösteren noktalardan sadece biri.
Bu önemli festivalle ilgili bilmek istediğiniz her şey www.bodrumdancefest.org’da.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.