Sharm El Sheikh Uçak Bileti 1 Ekim - 31 Ekim

Uluslararası Dalış Festivali

Sharm El Sheikh, su altını keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Masmavi denizi, altın rengi kumu kıyıda yerleştirilmiş minik turistik evleriyle Sharm El Sheikh rüyalarımızdaki şehirlerinden biri. Alışık olduğumuz Mısır algısını kıran bu şehir Kızıldeniz’in kıyısında Karayipler’i, Maldivler’i hatta cenneti kıskandıracak güzelliğiyle kollarını açmış sizi beklerken ona sırt çevirmek olmaz değil mi? Üstelik Sharm El Sheikh’in dalış için mükemmel nokta olduğunu da hemen hatırlatalım. Şu anda Sharm El Sheikh yollarına düşmek için planlar yapıyorsunuz, biliyoruz. Onu çok seveceğinizi biliyorduk! Size hemen bir öneri sunalım. Sharm El Sheikh planınızı Ekim ayı için yapın. Dünyanın birçok noktasından gelen sporseverler bu yıl da Uluslararası Dalış Festivali’ne katılıp birincilik için yarışacaklar. Hem bu heyecandan uzak kalmayın hem de Sharm El Sheikh’in tatlı mı tatlı deniz canlılarıyla kaynaşın. Bu deneyimi bir kez yaşadıktan sonra bir dahaki yıl düzenlenecek olan Uluslararası Dalış Festivali’ne de gitmek isteyeceğinizden hiç şüphemiz yok.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.