• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Şarm El-Şeyh Uçak Bileti 1 Ekim - 31 Ekim

Uluslararası Dalış Festivali

Uluslararası Dalış Festivali Sharm El Sheikh, su altını keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Masmavi denizi, altın rengi kumu kıyıda yerleştirilmiş minik turistik evleriyle Sharm El Sheikh rüyalarımızdaki şehirlerinden biri. Alışık olduğumuz Mısır algısını kıran bu şehir Kızıldeniz’in kıyısında Karayipler’i, Maldivler’i hatta cenneti kıskandıracak güzelliğiyle kollarını açmış sizi beklerken ona sırt çevirmek olmaz değil mi? Üstelik Sharm El Sheikh’in dalış için mükemmel nokta olduğunu da hemen hatırlatalım. Şu anda Sharm El Sheikh yollarına düşmek için planlar yapıyorsunuz, biliyoruz. Onu çok seveceğinizi biliyorduk! Size hemen bir öneri sunalım. Sharm El Sheikh planınızı Ekim ayı için yapın. Dünyanın birçok noktasından gelen sporseverler bu yıl da Uluslararası Dalış Festivali’ne katılıp birincilik için yarışacaklar. Hem bu heyecandan uzak kalmayın hem de Sharm El Sheikh’in tatlı mı tatlı deniz canlılarıyla kaynaşın. Bu deneyimi bir kez yaşadıktan sonra bir dahaki yıl düzenlenecek olan Uluslararası Dalış Festivali’ne de gitmek isteyeceğinizden hiç şüphemiz yok.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.