• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İstanbul Uçak Bileti 10 Kasım - 18 Kasım

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı sayesinde bu sonbaharda da İstanbul’u kitap kokusu saracak.

Haydi, itiraf edelim; her ne kadar kitabevlerini karış karış gezmeyi ve her kitaba dokunmayı çok sevsek de hiçbiri Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın yerini tutamıyor, atmosferinin yanından bile geçemiyor. Yüzlerce yayınevini bir arada bulabileceğiniz, istediğiniz kitaplara kolaylıkla hatta indirimle sahip olabileceğiniz Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı elbette bununla sınırlı değil. Sevdiğiniz yazarların imza günlerine, söyleşilerine katılıp onları daha yakından tanımak ve eserlerindeki ruhu gerçekten yakalayabilmek de mümkün. Sadece Türkiye’den değil, farklı ülkelerden de başarılı yazarların konuk olduğu fuar, Büyükçekmece’de bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. İyi bir okursanız minik bir bavulla gitmenizde fayda var, aklınızda olan tüm kitapları, büyük ihtimalle, otuz beşincisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda satın alacaksınız ve taşıması zor olacak. Fuarda karşılaşacağınız en büyük, belki de tek sorunun bu olacağını yeri gelmişken belirtelim. Ee, o kadar da olur, fuarın olmazsa olmazı budur!
Kitaplara doyacağınız Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı hakkında her şey www.istanbulkitapfuari.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.