• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İstanbul Uçak Bileti 23 Mayıs - 12 Haziran

Uluslararası İstanbul Müzik Festivali

Uluslararası İstanbul Müzik Festivali Melodilerin kulaklardan hiç silinmeyeceği bir festival sizi bekliyor.

Notaların nasıl dans ettiğini şimdiden görebiliyor musunuz? Bu yıl kırk dördüncüsü düzenlenen ve bir kez daha kulaklarımıza ziyafet verecek olan Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, yine dünyaca ünlü sanatçıları, müzik topluluklarını ve orkestraları ağırlamaya hazırlanıyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen festival, vakfın en eski festivali olma özelliğini taşıyor. 1977 yılından bu yana Avrupa Festivalleri Birliği’nin üyesi olan etkinlik ne kadar değerli olduğunu bu üyelikle de kanıtlar nitelikte. Klasik müziğin benimsenmesinde yıllarca önemli rol oynayan Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, bu sorumluluğunu her geçen yıl ayakları daha yere basarak gerçekleştiriyor. Ayrıca, festivalin sadece bir lokasyonda yapılmaması ve etkinliklerin İstanbul’un farklı mekanlarında gerçekleştirilmesi şehrin tarihi ve kültürel güzelliklerini de izleyicilere tanıtan önemli bir özellik. Hollanda Dans Tiyatrosu’ndan Amerikan Bale Tiyatrosu’na, Fazıl Say’dan Anne Sophie Mutter’e birçok başarılı sanatçıyı ve ekibi sanatseverlerle buluşturan festival şehrin sabırsızlıkla beklenenlerinden.
Uluslararası İstanbul Müzik Festivali hakkında her şey www.muzik.iksv.org/tr adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.