İstanbul Uçak Bileti 29 Mayıs - 21 Haziran

Uluslararası İstanbul Müzik Festivali

Melodilerin kulaklardan hiç silinmeyeceği bir festival sizi bekliyor.

Notaların nasıl dans ettiğini şimdiden görebiliyor musunuz? Bu yıl kırk dördüncüsü düzenlenen ve bir kez daha kulaklarımıza ziyafet verecek olan Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, yine dünyaca ünlü sanatçıları, müzik topluluklarını ve orkestraları ağırlamaya hazırlanıyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen festival, vakfın en eski festivali olma özelliğini taşıyor. 1977 yılından bu yana Avrupa Festivalleri Birliği’nin üyesi olan etkinlik ne kadar değerli olduğunu bu üyelikle de kanıtlar nitelikte. Klasik müziğin benimsenmesinde yıllarca önemli rol oynayan Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, bu sorumluluğunu her geçen yıl ayakları daha yere basarak gerçekleştiriyor. Ayrıca, festivalin sadece bir lokasyonda yapılmaması ve etkinliklerin İstanbul’un farklı mekanlarında gerçekleştirilmesi şehrin tarihi ve kültürel güzelliklerini de izleyicilere tanıtan önemli bir özellik. Hollanda Dans Tiyatrosu’ndan Amerikan Bale Tiyatrosu’na, Fazıl Say’dan Anne Sophie Mutter’e birçok başarılı sanatçıyı ve ekibi sanatseverlerle buluşturan festival şehrin sabırsızlıkla beklenenlerinden.
Uluslararası İstanbul Müzik Festivali hakkında her şey www.muzik.iksv.org/tr adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.