SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Tahran Uçak Bileti 19 Ağustos - 22 Ağustos

Uluslararası Kahve ve Çay Festivali

Uluslararası Kahve ve Çay Festivali Tahran’da düzenlenen Uluslararası Kahve ve Çay Festivali, yerel ve global lezzetleri bir arada sunuyor.

Kahvaltıda, atıştırmalıkların yanında, belki de akşam yemeğinden sonra... Bizim için çayın zamanı yok, canımız ne zaman isterse içeriz. Kahveyi de ne zaman keyif yapmak istersek yapar yudum yudum keyifleniriz… Elinizin altında olmadan günün geçmediği çay ve kahvenin farklı aromalarıyla buluşup keyfinize biraz da yeni tatlarla karşılaşmanın büyüsünü eklemek isterseniz gitmeniz gereken yer belli. İran’ın başkenti Tahran’da gerçekleştirilen Uluslararası Kahve ve Çay Festivali’nde dünyanın dört bir yanından gelmiş lezzetli çay ve kahveleri deneyebilirsiniz. Ayrıca bu festivalin iş dünyasındaki iş birliklerine de açık olduğunu belirtelim. Yani bu festivalle bir araya geleceğiniz markalar sayesinde global lezzetleri yerel raflara koymak hiç olmadığı kadar kolay.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.