• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Trabzon Uçak Bileti 1 Ağustos - 6 Ağustos

Uluslararası Maçka Sümela Kültür ve Sanat Festivali

Uluslararası Maçka Sümela Kültür ve Sanat Festivali Trabzon, Uluslararası Maçka Sümela Kültür ve Sanat Festivali sayesinde eğlence ve kültür sanatı bir kez daha kucaklaştırıyor.

Tarihine zaten can feda ama Trabzon deyince eğlence, müzik ve mutlu insanlar geliyor akıllara. Ee, hakkımızda var Trabzon’un neşesi başka nerede var? Temmuz ayı için hazırlıklara başlayın, Uluslararası Maçka Sümela Kültür ve Sanat Festivali’nde eğlencenin kapısını tıklatın, bu kentin ve şehir insanlarının mutluluğundan bir ısırık alın. Maçka Kaymakamlığı tarafından bu yıl on ikincisi düzenlenen Uluslararası Maçka Sümela Kültür ve Sanat Festivali hem eğlencenin hem de kültürel etkinliklerin bir arada bulunduğu tatlı mı tatlı bir festival. Başarılı yazarlarla yapılan imza günleri, mükemmel konserler sayesinde müzik şölenleri, yerinizde duramamanıza neden olacak halk dansları gösterileri… Eğlence ve kültür sanat konsantresi isterseniz evet, doğru adres Uluslararası Maçka Sümela Kültür ve Sanat Festivali. İki gün süren ve çevre illerden de oldukça katılımcı çeken festivale gidip Trabzon havası ve neşesini bünyenize doldurmak çok güzel olmaz mı?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.