• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Manchester Uçak Bileti 4 Temmuz - 21 Temmuz

Uluslararası Manchester Festivali

Uluslararası Manchester Festivali 7. kez düzenlenecek olan Uluslararası Manchester Festivali, beş yıldızlı etkinliklerin şehirdeki adresi oluyor. Ücretsiz katılabileceğin bu festival için uçak biletini erkenden al daha az öde!

“Hayatımda izlediğim en iyi performanstı.” cümlesini kurmak kolay değildir ama eğer Uluslararası Manchester Festivali’ndeki etkinliklerden söz ediyorsak bu cümleyi hemen hemen her performansın ardından kurmanız mümkün. İlk kez 2007 yılında gerçekleştirilen Uluslararası Manchester Festivali iki yılda bir düzenleniyor ve kendini bize özlettiriyor. Tiyatroların, konserlerin, sergilerin, dans gösterilerinin, seminerlerin yer aldığı festival programından büyüleneceğiniz kesin. Festivalin ne kadar başarılı olduğunun kanıtı arıyorsanız 2015 yılında 250 bini aşkın seyirciyle buluşmuş olmasını size söyleyebiliriz.

Manchester’ın iki yılda bir açan çiçeği Uluslararası Manchester Festivali’nin tüm detayları www.mif.co.uk adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.