Mardin Uçak Bileti 14 Ağustos - 23 Ağustos

Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali

Sanatı ve eğlenceyi sokakta yaşatan Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Festivali Mardin’de ayak basılmadık yer bırakmıyor.

Sanatın belli bir mekanı ya da belli bir zamanı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Fikrinizi değiştirmemize izin verin, haydi Mardin’e gelin. Artık gelenekselleşmiş bir etkinlik olan Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali, sanat için kapalı bir alana ihtiyaç olmadığını, sokakların bunun için gayet yeterli ve eğlenceli alanlar olduğunu kanıtlıyor. 26 ülkeden sanatçının katıldığı festival, sanatı eğlenceyle buluşturan en güzel nokta olan sirkleri Mardin sokaklarına taşıyor. Sokakta izleyebileceğiniz birçok gösterinin yanında top çevirme, dans, plastik sanatlar, akrobasi gibi birçok atölyeye de katılabilirsiniz. Açıkçası biz bu festivali çok sevdik. Bunun başlıca nedeni ise bu festivalin Mardin’de ilçe ilçe hatta sokak sokak gezmesi. Gönlümüzün efendisi olmaya en üst sıradan aday olarak giren Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali; Midyat, Savur, Dargeçit gibi ilçelerde gençlerle ve çocuklarla buluşuyor. Eğlence ve sanatı bir arada kucaklamak isteyenlerdenseniz sizi Mardin’e alalım.
Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali ile ilgili detaylı bilgi www.msafest.org’da!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.