• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Mardin Uçak Bileti 10 Ekim - 24 Ekim

Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali

Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali Sanatı ve eğlenceyi sokakta yaşatan Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Festivali Mardin’de ayak basılmadık yer bırakmıyor.

Sanatın belli bir mekanı ya da belli bir zamanı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Fikrinizi değiştirmemize izin verin, haydi Mardin’e gelin. Artık gelenekselleşmiş bir etkinlik olan Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali, sanat için kapalı bir alana ihtiyaç olmadığını, sokakların bunun için gayet yeterli ve eğlenceli alanlar olduğunu kanıtlıyor. 26 ülkeden sanatçının katıldığı festival, sanatı eğlenceyle buluşturan en güzel nokta olan sirkleri Mardin sokaklarına taşıyor. Sokakta izleyebileceğiniz birçok gösterinin yanında top çevirme, dans, plastik sanatlar, akrobasi gibi birçok atölyeye de katılabilirsiniz. Açıkçası biz bu festivali çok sevdik. Bunun başlıca nedeni ise bu festivalin Mardin’de ilçe ilçe hatta sokak sokak gezmesi. Gönlümüzün efendisi olmaya en üst sıradan aday olarak giren Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali; Midyat, Savur, Dargeçit gibi ilçelerde gençlerle ve çocuklarla buluşuyor. Eğlence ve sanatı bir arada kucaklamak isteyenlerdenseniz sizi Mardin’e alalım.
Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali ile ilgili detaylı bilgi www.msafest.org’da!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.