Adana Uçak Bileti 7 Nisan

Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı

Rio Karnavalı’nı aratmayacak kadar renkli, Çukurova kadar bereketli Portakal Çiçeği Karnavalı coşkusunu asla yitirmiyor.

2016 Nisan ayında 4. kez düzenlenecek olan Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, 2015 yılında 90 binden fazla kişinin katıldığı bir kortej yürüyüşü ile başladı. Bu yıl çok daha büyük bir katılımın gerçekleşmesi bekleniyor. Karnavala katılan herkes tıpkı Rio Karnavalı’nda olduğu gibi özel kostümleri ile geliyor ve en az o kadar coşkulu, renkli, enerji dolu bir başlangıç yapılıyor. Karnavala dünyanın dört bir yanından katılım oluyor ve şehrin bütün sokaklarında, bütün meydanlarında etkinlikler ve aktiviteler düzenleniyor. Dans, müzik, şiir, halk oyunları, tiyatro, sergi, konser gibi etkinliklerin yanı sıra yöreler değerlerin ön plana çıktığı folklorik tanıtımlar da yapılıyor. Hem iş hem sanat hem de spor dünyasından birçok ismin katıldığı Portakal Çiçeği Karnavalı, Adana’yı görmek için en güzel aylardan biri olan nisan ayını değerlendirmek için iyi bir fırsat. 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.