• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Adana Uçak Bileti 6 Nisan

Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı

Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Rio Karnavalı’nı aratmayacak kadar renkli, Çukurova kadar bereketli Portakal Çiçeği Karnavalı coşkusunu asla yitirmiyor.

2016 Nisan ayında 4. kez düzenlenecek olan Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, 2015 yılında 90 binden fazla kişinin katıldığı bir kortej yürüyüşü ile başladı. Bu yıl çok daha büyük bir katılımın gerçekleşmesi bekleniyor. Karnavala katılan herkes tıpkı Rio Karnavalı’nda olduğu gibi özel kostümleri ile geliyor ve en az o kadar coşkulu, renkli, enerji dolu bir başlangıç yapılıyor. Karnavala dünyanın dört bir yanından katılım oluyor ve şehrin bütün sokaklarında, bütün meydanlarında etkinlikler ve aktiviteler düzenleniyor. Dans, müzik, şiir, halk oyunları, tiyatro, sergi, konser gibi etkinliklerin yanı sıra yöreler değerlerin ön plana çıktığı folklorik tanıtımlar da yapılıyor. Hem iş hem sanat hem de spor dünyasından birçok ismin katıldığı Portakal Çiçeği Karnavalı, Adana’yı görmek için en güzel aylardan biri olan nisan ayını değerlendirmek için iyi bir fırsat. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.