• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Üsküp Uçak Bileti 18 Ekim - 21 Ekim

Üsküp Jazz Festivali

Üsküp Jazz Festivali Makedonya’nın en önemli müzik festivali olan Üsküp Jazz Festivali müzikseverleri buluşturuyor.

Gittiğinizde Türk kültürünü iliklerinize kadar hissedebildiğiniz, tarihiyle ve sevecenliğiyle en tatlış ülkeler listenizin baş sıralarında kendine yer bulacak olan Makedonya… Böyle bir ülkenin düzenlediği etkinlik de tabii ki kendisine hayran bırakacak cinsten oluyor. İster jazz müzikten hoşlanın ister hoşlanmayın, Üsküp Jazz Festivali’ne karşı boş kalamayacağınızı biz garanti ediyoruz. Bu yıl otuz altıncı kez düzenlenen festival, düzenlendiği ilk yıllarda yerel müziği tanıtmadığı için pek alkış toplamasa da zaman geçtikçe ne kadar değerli olduğunu müzikseverlere kanıtlamış ve bugünkü başarısını elde edebilmiş. Sadece Makedonya’dan değil, Balkanlar’dan ve Avrupa’dan da birçok müzikseveri ağırlayan Üsküp Jazz Festivali, Ray Charles’tan Dave Holland’a, Stanley Clarke’tan John McLaughlin’e birçok duayen isme sahnesini açmış ve günümüzde de dünyaca ünlü jazz yıldızlarını Üsküp ile buluşturmaya devam ediyor.
Üsküp Jazz Festivali hakkında merak ettiğiniz her şey www.skopjejazzfest.com.mk adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.