Trabzon Uçak Bileti 1 Ağustos - 3 Ağustos

Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği

Trabzon’un en çok turist çeken yaylası Uzungöl, ziyaretçilerini Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği ile bir araya getiriyor.

Yazın sıcağından bunaldınız, “Off esmiyorrr!” demeye başladınız ve kaçacak bir yer arıyorsunuz. Size tavsiyemiz sadece kaçmakla kalmayın, eğlenceye de bir selam çakın. Eğer Trabzon’daysanız selamınıza kesinlikle karşılık geleceğine emin olabilirsiniz. Her yıl ağustos ayının ilk günlerinde düzenlenen Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği’nde yaylada olmanızın avantajını da sonuna kadar kullanıp mükemmel bir manzara eşliğinde yapılan eşsiz bir şenliğe şahit olabilirsiniz. Turistlerin en çok tercih ettiği Uzungöl yaylalarında dinlenmek, eğlenmek ve Karadeniz’in ruhunu iliklerinize kadar hissetmek işten bile değil. Trabzon’un doğal güzellikleri ve eğlenceli etkinlikleriyle bütün dertlerinizi unutturacak olan Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği; ister küçük olun ister büyük, ister kadın olun ister erkek sizi içine çekmeyi başaracak. Hiç tanımadığınız insanlarla horon tepmeye hazırsanız haydi, buyurun Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği’ne.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.