• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Trabzon Uçak Bileti 1 Ağustos - 3 Ağustos

Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği

Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği Trabzon’un en çok turist çeken yaylası Uzungöl, ziyaretçilerini Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği ile bir araya getiriyor.

Yazın sıcağından bunaldınız, “Off esmiyorrr!” demeye başladınız ve kaçacak bir yer arıyorsunuz. Size tavsiyemiz sadece kaçmakla kalmayın, eğlenceye de bir selam çakın. Eğer Trabzon’daysanız selamınıza kesinlikle karşılık geleceğine emin olabilirsiniz. Her yıl ağustos ayının ilk günlerinde düzenlenen Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği’nde yaylada olmanızın avantajını da sonuna kadar kullanıp mükemmel bir manzara eşliğinde yapılan eşsiz bir şenliğe şahit olabilirsiniz. Turistlerin en çok tercih ettiği Uzungöl yaylalarında dinlenmek, eğlenmek ve Karadeniz’in ruhunu iliklerinize kadar hissetmek işten bile değil. Trabzon’un doğal güzellikleri ve eğlenceli etkinlikleriyle bütün dertlerinizi unutturacak olan Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği; ister küçük olun ister büyük, ister kadın olun ister erkek sizi içine çekmeyi başaracak. Hiç tanımadığınız insanlarla horon tepmeye hazırsanız haydi, buyurun Uzungöl Kültür ve Turizm Şenliği’ne.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.