SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Van Uçak Bileti 27 Eylül - 30 Eylül

Van Turizm ve Seyahat Fuarı

Van Turizm ve Seyahat Fuarı Turizmin kalbi bu sonbaharda Van’da atıyor. Yeni iş ortaklıkları ve sektörü daha yakından tanımak için Van uçak biletini şimdiden al bizce!

Yeni destinasyonlar için ortaklıklar kapıda… Çünkü bu fuarın turizm ve seyahat sektöründeki iş profesyonellerinin bağlantılarını güçlendiren ve yepyeni iş birlikleri oluşmasına yardımcı olan etkisi bulunuyor.

Ayrıca yeni yerler keşfetmek, hiç aklınızda olmayan bir yerin öğrendiğiniz bilgiler sayesinde birden hayal destinasyonunuza dönüşmesi de paha biçilmez bir deneyim. İşte, bu yıl Van’da düzenlenen Van Turizm ve Seyahat Fuarı da dört gün boyunca size tam olarak bunları sağlıyor. Kişisel ve kurumsal katılıma açık olan etkinlik bu sene Orta Doğu Fuar ve Kongre Merkezi’nde 10. yaşını kutluyor.

Van Turizm ve Seyahat Fuarı’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TURSAB’ın katkılarıyla gerçekleştirildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Nerede ?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.