• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Viyana Uçak Bileti 10 Mayıs - 16 Haziran

Viyana Festivali

Viyana Festivali Sanata doyuran etkinlik Viyana Festivali, bu sene de hafızalardan silinmeyen performansların adresi olacak.

İyi olsun, kötü olsun sanatın mutlaka beslendiği bir şeyler var. Avusturya’da birçok sanat dalının sorulduğu etkinlik olan Viyana Festivali için de bu geçerli. Viyana’nın zor günler yaşadığı 1951 yılından bu yana düzenlenen festivalin bir Zümrüdüanka kuşu gibi gözyaşlarıyla şehri hatta ülkeyi iyileştirdiği çok açık. Her yıl mayıs ayında başlayan ve beş hafta süren etkinlik programıyla hem göze hem kulağa hitap eden Viyana Festivali’ni Wiener Festwochen olarak da duymuş olabilirsiniz. Dünyanın 20 ülkesinden yüzlerce müzisyeni ağırlayan ve danstan operaya, tiyatrodan müzik konserlerine onlarca etkinliğin düzenlendiği Viyana Festivali, Avusturya’nın olduğu kadar Avrupa’nın da parmakla gösterilen festivallerinden biri. Buram buram tarih kokan şehir Viyana’yı daha çok sevmeniz için artık bir sebep daha var; Viyana Festivali. Dünyadan birçok izleyiciye kapılarını açan Viyana Festivali hakkında her şey www.festwochen.at adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.