Viyana Uçak Bileti 12 Mayıs - 18 Haziran

Viyana Festivali

Sanata doyuran etkinlik Viyana Festivali, bu sene de hafızalardan silinmeyen performansların adresi olacak.

İyi olsun, kötü olsun sanatın mutlaka beslendiği bir şeyler var. Avusturya’da birçok sanat dalının sorulduğu etkinlik olan Viyana Festivali için de bu geçerli. Viyana’nın zor günler yaşadığı 1951 yılından bu yana düzenlenen festivalin bir Zümrüdüanka kuşu gibi gözyaşlarıyla şehri hatta ülkeyi iyileştirdiği çok açık. Her yıl mayıs ayında başlayan ve beş hafta süren etkinlik programıyla hem göze hem kulağa hitap eden Viyana Festivali’ni Wiener Festwochen olarak da duymuş olabilirsiniz. Dünyanın 20 ülkesinden yüzlerce müzisyeni ağırlayan ve danstan operaya, tiyatrodan müzik konserlerine onlarca etkinliğin düzenlendiği Viyana Festivali, Avusturya’nın olduğu kadar Avrupa’nın da parmakla gösterilen festivallerinden biri. Buram buram tarih kokan şehir Viyana’yı daha çok sevmeniz için artık bir sebep daha var; Viyana Festivali. Dünyadan birçok izleyiciye kapılarını açan Viyana Festivali hakkında her şey www.festwochen.at adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.