• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Viyana Uçak Bileti 25 Ekim - 8 Kasım

Viyana Uluslararası Film Festivali

Viyana Uluslararası Film Festivali Galalarıyla nam salmış Viyana Uluslararası Film Festivali sinema dünyasını bir araya getiriyor.

Fragmanını bile izlemeye doyamadığınız, nasıl olduğunu merak ettiren ve bu nedenle gece uyku uyutmayan filmleri mi arıyorsunuz? Gelin, burada! Dünyaca ünlü yıldızları mı arıyorsunuz hatta biraz daha fazlasını istiyor hepsini bir arada mı görmek istiyorsunuz? Gelin, burada! Kusursuz bir film festivaline mi katılmak istiyorsunuz? Gelin, o da burada! Bu liste böyle sürüp gider. Uzun lafın kısası; sinemaya ve sinema dünyasına dair ne arıyorsanız Viyana Uluslararası Film Festivali’nde bir arada bulabilirsiniz. Viennale olarak da bilinen Viyana Uluslararası Film Festivali, 1960 yılından bu yana Avusturya’nın başkenti Viyana’nın en bilinen ve en çok ilgi gören festivallerinden biri olmaya devam ediyor. Özellikle genç yaştaki sinemaseverlerin ajandalarında büyük harflerle yazılmış bu festivalde, belgesel ve kısa film de dahil, uluslararası birçok filmi izlemek mümkün. Yapılan galaların ise dillere destan olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.
Viennale hakkında detaylı bilgi www.viennale.at’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.