Amsterdam Uçak Bileti 1 Mayıs - 31 Mayıs

Vondelpark Open Air Theatre

Yazı etkinlikler eşliğinde geçirmek isteyenler Amsterdam’da Vondelpark Open Air Theatre’da buluşuyor.

Yüzyıllar öncesinin balıkçı kasabası olan ve şimdi dünyanın en çok turist çeken şehirleri listesinin üst sıralarında yer alan Amsterdam’ın eğlence hayatı kadar kültürel etkinlikleri de dillere destan. Dönerken kalbinizin bir kısmını şehirde bırakacağınızı düşünerek burada geçirdiğiniz her anın keyfine varmak ve geçen bir saniyeyi bile boş geçirmek çok önemli. Unutulmaz Amsterdam tatilinizi daha da özel kılacağı konusunda hiç şüphemizin olmadığı Vondelpark Open Air Theatre’da yaz boyunca düzenlenen etkinliklerle Amsterdam keyfinizi katlayın. Bütün etkinlikleri ücretsiz olarak izleyebileceğiniz ve düzenlendiği aralık içerisinde 150’den fazla etkinlik sunan Vondelpark Open Air Theatre, önemli grupların yanında amatör grupları da festival sevenlerle buluşturuyor. Ayrıca çocuklar için özel etkinlik alanlarının olması da Vondelpark Open Air Theatre’a mecnun olmamıza neden olabilecek bir başka neden. Etkinliklerde önemli olan tek şey ise etkinlik alanına biraz erken gitmeniz yoksa kalabalıktan yer bulamama ihtimaliniz oldukça yüksek hemen söyleyelim.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.