• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Amsterdam Uçak Bileti 9 Haziran - 15 Eylül

Vondelpark Open Air Theatre

Vondelpark Open Air Theatre Yazı etkinlikler eşliğinde geçirmek isteyenler Amsterdam’da Vondelpark Open Air Theatre’da buluşuyor.

Yüzyıllar öncesinin balıkçı kasabası olan ve şimdi dünyanın en çok turist çeken şehirleri listesinin üst sıralarında yer alan Amsterdam’ın eğlence hayatı kadar kültürel etkinlikleri de dillere destan. Dönerken kalbinizin bir kısmını şehirde bırakacağınızı düşünerek burada geçirdiğiniz her anın keyfine varmak ve geçen bir saniyeyi bile boş geçirmek çok önemli. Unutulmaz Amsterdam tatilinizi daha da özel kılacağı konusunda hiç şüphemizin olmadığı Vondelpark Open Air Theatre’da yaz boyunca düzenlenen etkinliklerle Amsterdam keyfinizi katlayın. Bütün etkinlikleri ücretsiz olarak izleyebileceğiniz ve düzenlendiği aralık içerisinde 150’den fazla etkinlik sunan Vondelpark Open Air Theatre, önemli grupların yanında amatör grupları da festival sevenlerle buluşturuyor. Ayrıca çocuklar için özel etkinlik alanlarının olması da Vondelpark Open Air Theatre’a mecnun olmamıza neden olabilecek bir başka neden. Etkinliklerde önemli olan tek şey ise etkinlik alanına biraz erken gitmeniz yoksa kalabalıktan yer bulamama ihtimaliniz oldukça yüksek hemen söyleyelim.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.