• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Londra Uçak Bileti 1 Temmuz - 14 Temmuz

Wimbledon Tenis Turnuvası

Wimbledon Tenis Turnuvası Kortlarda fırtınalar estiren dünyaca ünlü tenisçilerle Wimbledon Tenis Turnuvası’nda buluşun.

Serena Williams ve Roger Federer’in modern destanlar yarattıkları, “Yaşayan Efsaneler Listesi”ne adlarını altın raketlerle yazdırdıkları bir turnuva düşünün. Evet, Londra’nın her yaz heyecanla beklenen ve her karşılaşmada unutulmaz dakikalar yaşanan Wimbledon Tenis Turnuvası’ndan bahsediyoruz. Dünyanın en eski ve en prestijli tenis turnuvası olan Wimbledon, ilk 1877 yılında yapılmış ve bu efsane turnuva o yıldan beri sporseverlerin vazgeçilmezleri arasında yer almış. Çoğumuza tenisi sevdiren hatta en yakın spor mağazasından bir raket alıp bu spora başlamamıza vesile olan Wimbledon Tenis Turnuvası; Fransa Açık, Avusturalya Açık ve Amerika Açık ile birlikte 4 büyük Grand Slam Turnuvası’nı oluşturuyor. Çim kortta oynanan tek grand slam turnuvası olma özelliğini de elinde tutan Wimbledon’ın büyüklüğünü gösterdiği tek şey bu değil elbette. Açık ve ucuz maç biletleri almanıza imkan veren bu turnuva, aynı zamanda başarılı ve yetenekli sporcuların bu özel buluşmalarını herkesin izlemesi gerektiğini düşünüyor.
Wimbledon Tenis Turnuvası hakkında detaylı bilgi www.wimbledon.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.