SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Frankfurt Uçak Bileti 24 Haziran - 25 Haziran

Wireless Festival

Wireless Festival Wireless Festival, Frankfurt’ta İngiliz rüzgarları estiriyor.

Dünyanın en popüler şarkıcılarını canlı canlı dinlemeye ve şarkılara avazınız çıktığı kadar eşlik etmeye hazırsanız Wireless Festival’e hemen biletinizi alabilirsiniz. Fakat söylememiz gerekir ki bu Wireless Festival sizin bildiğinizden değil. 2005 yılından bugüne Londra’da yapılan Wireless Festival, tüm enerjisini bu sene Frankfurt’a da taşıyor. İki gün boyunca onlarca müzisyeni ağırlayacak müzik festivalinin bir bedene bürüneceği yer Commerzbank Arena oluyor.

Frankfurt’ta müzikseverlerle buluşacak olan Wireless Festival’de sahne alacak tüm şarkıcıları öğrenmek ve diğer detaylara ulaşmak için www.wireless-festival.de adresini ziyaret edebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.