Frankfurt Uçak Bileti 24 Haziran - 25 Haziran

Wireless Festival

Wireless Festival, Frankfurt’ta ilk defa İngiliz rüzgarları estiriyor.

Dünyanın en popüler şarkıcılarını canlı canlı dinlemeye ve şarkılara avazınız çıktığı kadar eşlik etmeye hazırsanız Wireless Festival’e hemen biletinizi alabilirsiniz. Fakat söylememiz gerekir ki bu Wireless Festival sizin bildiğinizden değil. 2005 yılından bugüne Londra’da yapılan Wireless Festival, tüm enerjisini bu sene Frankfurt’a da taşıyor. Frankfurt’ta gerçekleştirilecek olan ilk Wireless Festival’de ise The Weekend, Sean Paul gibi sevilen isimler şehre merhaba diyor. İki gün boyunca onlarca müzisyeni ağırlayacak müzik festivalinin bir bedene bürüneceği yer ise Commerzbank Arena oluyor.

Frankfurt’ta müzikseverlerle buluşacak olan Wireless Festival’de sahne alacak tüm şarkıcıları öğrenmek ve diğer detaylara ulaşmak için www.wireless-festival.de adresini ziyaret edebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.