• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Doha Uçak Bileti 19 Ekim - 19 Ekim

World of Luxury

World of Luxury Lüks markaların ve ürünlerin bu seneki evi World of Luxury oluyor.

Dünyanın en şık çantaları, en lüks giyim markaları ve sahibini her daim şık gösterebilecek birbirinden farklı detaylarla donatılmış aksesuarlar… Bunları bir arada bulmak bir şartla sandığınızdan çok daha kolay: 19 Ekim 2017 günü Katar’ın başkenti Doha’daysanız bu tek şartı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Tebrikler! Şehrin en önemli etkinliklerine ev sahipliği yapan Doha Sergi ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan World of Luxury’de markalarla iş birliği yapıp lüks ürünleri ülkenizle tanıştırabilirsiniz. Eğer iş amaçlı değil, kişisel olarak World of Luxury’e uğrarsanız, bir şey almasanız sadece fuara göz atsanız bile kendinizi prenses ya da prens gibi hissedeceğinizin garantisini size verelim. Arap kültürüne ait pek çok lüks ürünün de sergileneceği World of Luxury’de farklı kültürlerin moda dünyasındaki nabzını tutabilir hatta farklı ülkelerde trendleri oluşturan siz olabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.