Doha Uçak Bileti 19 Ekim - 19 Ekim

World of Luxury

Lüks markaların ve ürünlerin bu seneki evi World of Luxury oluyor.

Dünyanın en şık çantaları, en lüks giyim markaları ve sahibini her daim şık gösterebilecek birbirinden farklı detaylarla donatılmış aksesuarlar… Bunları bir arada bulmak bir şartla sandığınızdan çok daha kolay: 19 Ekim 2017 günü Katar’ın başkenti Doha’daysanız bu tek şartı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Tebrikler! Şehrin en önemli etkinliklerine ev sahipliği yapan Doha Sergi ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan World of Luxury’de markalarla iş birliği yapıp lüks ürünleri ülkenizle tanıştırabilirsiniz. Eğer iş amaçlı değil, kişisel olarak World of Luxury’e uğrarsanız, bir şey almasanız sadece fuara göz atsanız bile kendinizi prenses ya da prens gibi hissedeceğinizin garantisini size verelim. Arap kültürüne ait pek çok lüks ürünün de sergileneceği World of Luxury’de farklı kültürlerin moda dünyasındaki nabzını tutabilir hatta farklı ülkelerde trendleri oluşturan siz olabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.