SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lviv Uçak Bileti 16 Ağustos - 18 Ağustos

Zaxidfest

Zaxidfest Nasıl isterseniz öyle olabileceğiniz bir müzik festivali: Zaxidfest!

Bir müzik festivaline gittiniz eğlendiniz; doğaldır, eğlenebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıcılar ve gruplarla buluştunuz, bakın bu da gittiğiniz festivallerde olabilir ama her festivalde içinizden geldiği gibi davranamazsınız, olamazsınız! Bu sene Lviv’de dokuzuncu kez düzenlenen Zaxidfest ise bunu size sunuyor. 3 gün boyunca 4 farklı sahnede her tarz müzik türünün başarılı temsilcilerini ağırlayan Zaxidfest’te ister Batman kostümü giyin ister Pamuk Prenses kimse size bir şey demez. Zaxidfest’te önemli olan sizi eğlencenin doruğuna ulaştırmak. Lviv’e komşu, yemyeşil bir kasaba olan Rodatychi’de gerçekleştirilen festival, müzik ve doğa birleşiminin muhteşem harmonisini sunuyor.

Favori festivalleriniz arasına girebilecek Zaxidfest hakkında her şey www.zaxidfest.com adresinde.  


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.