• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Edremit Uçak Bileti 29 Ağustos - 2 Eylül

Zeytinli Rock Festivali

Zeytinli Rock Festivali Rock müziğin en iyi isimlerini buluşturan Zeytinli Rock Festivali’nde deniz, eğlence ve tabii ki müzik seninle olacak.

Rock müzik repertuvarınızdaki eksikleri tamamlayın. Zeytinli Dalyan Sahili’nde 4 gün boyunca sürecek olan Zeytinli Rock Festivali sizi çağırıyor! 2005 yılından bu yana yapılan festivale gidip hem müziğe doyabilir hem de Zeytinli Dalyan Sahili’nde ne zamandır istediğiniz o küçük kaçamak tatili yapabilirsiniz. Şimdiye kadar Athena’dan Şebnem Ferah’a, Bülent Ortaçgil’den Pentagram’a pek çok sevilen ismi müzikseverlerle buluşturan Zeytinli Rock Festivali, Keşif Sahnesi’yle de yepyeni grup ve şarkıcılarla tanışmanı sağlayacak. Bu arada Zeytinli Rock Festivali’ne isterseniz kombine alıp dört gün katılım sağlayabilir isterseniz de günlük olarak müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Zeytinli Rock Festivali’nde sahne alacak isimleri ve etkinlik alanındaki detayları öğrenmek için www.zeytinlirockfestivali.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.