• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Zürih Uçak Bileti 5 Temmuz - 7 Temmuz

Zürih Festivali

Zürih Festivali Zürih Festivali ile üç hafta boyunca şehrin sanatla bütünleştiğini göreceksiniz. Sanata dair her şeyi bulabileceğin bu festival için uçak biletini erkenden almayı unutma!

 

Bir resim sergisine gidip başkalarının hayal dünyasına sızdınız, yetmedi mi? O halde bir de açık hava konserine gidip şarkıların notalarındaki huzuru keşfedin. O da yetmediyse o halde bir dans gösterisine ya da sanatla ilgili bir seminere katılabilirsiniz. Bu etkinliklerin hepsini hatta çok daha fazlasını üç hafta boyunca Zürih Festivali’nde bulabilirsiniz. 1996 yılında şehre kazandırılan ve yılda 80 bini aşkın sanat aşığı ziyaretçiyi farklı mekanlarda ağırlayan Zürih Festivali, ülkenin en sevilen festivallerinden biri.

Yemyeşil yapraklarla dolu dallarını taşımaktan onur duyan bir ağaç gibi pek çok sanat dalını şehre sunan Zürih Festivali hakkındaki detaylar www.festspiele-zuerich.ch adresinde.

Nerede ?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.