SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Zürih Uçak Bileti 21 Ağustos - 24 Ağustos

Zürih Openair Festival

Zürih Openair Festival Daha çok dans etmek için enerji depolamaya başlayın. Zürih Openair Festival ile unutulmaz dört gün sizi bekliyor. Bu festivalde yerinizi almak için uçak biletinizi erkenden almayı unutmayın!

Rock, elektronik, hip-hop ya da alternatif müzik… Zürich Openair Festival’de bu müzik türlerini kendilerine has tarzlarıyla en başarılı şekilde yorumlayan isimlerin performansları sizi büyüleyecek.

İlki 2010 yılında gerçekleştirilen Zürich Openair Festival şimdiye kadar Arctic Monkeys, Placebo, The Chemical Brothers, Massive Attack gibi ünlü grupları ağırladı. Flughofstrasse’de düzenlenen ve her yıl 50 bini aşkın müzikseveri ağırlayan Zürih Openair Festival, etkinliğin her gününü unutulmaz kılmaya ve sizi durmaksızın dans ettirmeye oldukça kararlı gözüküyor.

Zürih Openair Festival ile ilgili ihtiyacınız olan tüm detaylar resmi internet sitesi olan www.zurichopenair.ch’de.

Nerede ?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.