34,99 USD’den Başlayan Yurt Dışı Fırsatları

Kış seyahatlerin için Pegasus’la yurt dışı fırsatları seni bekliyor! 1 Aralık 2015 - 26 Mart 2016 tarihleri arasında 34,99$'dan ba��layan fiyatlarla uçmak için biletlerini 22 Kasım tarihine kadar alman yeterli!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    17 Kasım / 22 Kasım 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    17 Kasım 2015 / 26 Mart 2016
  • YURT DIŞI
    34.99 USD
34,99 USD’den Başlayan Yurt Dışı Fırsatları
KURALLAR a. Fiyat duyurusunun geçerli olduğu hatlar: Aşağıda belirtilen yurt dışı hatları b. Uçuş tarihi: 1 Aralık 2015- 26 Mart 2016. Aşağıdaki tarihler duyuru kapsamı dışındadır: - 26 Aralık 2015 – 12 Ocak 2016 c. Satış tarihi: 17-22 Kasım 2015 (Türkiye lokal saatine göre 22 Kasım 23:59’a kadar geçerlidir.) d. Fiyat duyurusu başlangıç ücretleri; • Türkiye çıkışlı Yurt Dışı 34,99 $’dan başlayan fiyatlarla • Türkiye varışlı Yurt Dışı 49,99 €’dan başlayan fiyatlarla e. Bu fiyatlar duyurusu toplam 120.000 koltuk ile sınırlıdır. f. Bu fiyat duyurusu flypgs.com’dan ve mobil kanallardan satın alınan biletlere uygulanır. g. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Fiyat duyurusu fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 7 EUR’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.