%40 İndirimle Kıbrıs Seni Bekliyor!

Tüm Kıbrıs hatları vergiler hariç %40 indirimli! Sen de tatil planlarına bir yenisini daha eklemek istiyorsan 22 Mayıs’a kadar biletini flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulaması üzerinden al, 10 Eylül – 24 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs’ı dilediğin gibi keşfet!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  20 Mayıs / 22 Mayıs 2019
 • UÇUŞ TARİHİ
  10 Eylül / 24 Ekim 2019
%40 İndirimle Kıbrıs Seni Bekliyor!

Satış Tarihi: 20 – 22 Mayıs 2019 (Türkiye yerel saatine göre 20 Mayıs 2019 saat 00:01’den itibaren 22 Mayıs 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)
Uçuş Tarihi: 10 Eylül – 24 Ekim 2019 (Türkiye yerel saatine göre 10 Eylül 2019 saat 00:01’den itibaren 24 Ekim 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarında geçerlidir.)
Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Kıbrıs Hatları
Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %40 indirim
Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 296.129 adettir.

 • İndirim ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "Kıbrıs %40 İndirim" butonuna tıklandığında yansıyacaktır.
 • Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için uçuşları TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek devam edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek devam edildiğinde indirim uygulanmayacaktır.
 • Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de faydalanabilir.
 • İndirim kapsamında düzenlenecek olan Kıbrıs biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.
 • Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.
 • Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.
 • İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
 • Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
 • Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
 • Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

 

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.