SAYFA BAŞINA DÖN

49,99 TL’den Başlayan Yurt İçi ve Yurt Dışı Fırsatları

Pegasus'ta yazı Eylül ve Ekim’e uzatan fırsatlar seni bekliyor! 9 Temmuz’a kadar biletlerini al, 1 Eylül - 31 Ekim 2015 tarihleri arasında yurt içinde 49,99 TL'den, Kıbrıs'a 76,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçma fırsatını kaçırma. Planlarını şimdiden yap, Eylül ve Ekim’de güneşin ve güzel havanın keyfini çıkar!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    06 Temmuz / 09 Temmuz 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    06 Temmuz / 31 Ekim 2015
  • YURT İÇİ
    49.99 TRY
49,99 TL’den Başlayan Yurt İçi ve Yurt Dışı Fırsatları
KURALLAR a. Fiyat duyurusunun geçerli olduğu hatlar: Aşağıda belirtilen yurt içi ve Türkiye varışlı/çıkışlı Kıbrıs hatları b. Uçuş tarihi: 1 Eylül – 31 Ekim 2015. Aşağıda tarihler duyuru kapsamı dışındadır. 17 Eylül 2015 -29 Eylül 2015 27 Ekim 2015 – 31 Ekim 2015 c. Satış tarihi: 6 Temmuz- 9 Temmuz 2015 (Türkiye lokal saatine göre 9 Temmuz 23:59’a kadar geçerlidir.) d. Fiyat duyurusu başlangıç ücretleri; • Yurt İçi: 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla • Türkiye çıkışlı Kıbrıs: 76,99 TL’den başlayan fiyatlarla • Türkiye varışlı Kıbrıs: 81,99 TL’den başlayan fiyatlarla e. Bu fiyatlar duyurusu toplam 95.200 koltuk ile sınırlıdır. f. Bu fiyat duyurusu flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır. g. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Fiyat duyurusu fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 7 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.