Atlayıp Gitsem

Haydi 2015'te ister yurt içinde ister yurt dışında yeni yerler, yeni yüzler, yeni tatlar keşfet. Sen de #atlayıpgitsem diyorsan biletini hemen al, 9 Mart - 15 Temmuz tarihleri arasında, yurt içinde 59.99 TL,yurt dışı 59.99 €'dan başlayan fiyatlarla uç. Detaylar için flypgs.com

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  16 Şubat / 28 Şubat 2015
 • UÇUŞ TARİHİ
  16 Şubat / 15 Temmuz 2015
 • YURT İÇİ
  59.99 TRY
 • YURT DIŞI
  59.99 EUR
Atlayıp Gitsem
a. Fiyat duyurusu aşağıda belirtilen yurt içi ve yurt dışı hatlar için geçerlidir. b. Uçuş tarihi: 9 Mart – 15 Temmuz 2015. Aşağıdaki tarihler duyuru kapsamı dışındadır • 22 – 26 Nisan 2015 • 30 Nisan – 3 Mayıs 2015 • 15 – 20 Mayıs 2015 • 12 – 15 Haziran 2015 c. Satış tarihi: 16-28 Şubat 2015 (Türkiye lokal saatine göre 28 Şubat 23:59’a kadar geçerlidir.) d. Kampanya sınıfı başlangıç ücretleri; • Yurt içi: 59,99 TL’den başlayan fiyatlar • Yurt dışı:59,99 Euro’dan başlayan fiyatlar e. Tüm kampanya sınıfı ücretler için toplam kontenjan 232.823 koltuktur. f. Bu fiyatlar direkt ve tek yön uçuşlar için geçerlidir. g. Bu fiyatlar yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Duyuru fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 7 TL yurt dışı hatlarda 6 EUR’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Kampanya sınıfı ücretler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir. k. Pegasus bu kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.