Bazı Yerlere Kışın Gitmek Gerek

Bazı yerlere kışın gitmek gerek… Mesela Trabzon’da eşsiz Uzungöl manzarasına karşı soba başında çayını yudumlamak ya da Antalya’da Köprülü Kanyon’da taze alabalık yeme keyfini yaşamak istemez misin?

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    25 Ağustos / 06 Eylül 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    25 Ağustos 2015 / 26 Mart 2016
  • YURT İÇİ
    29.99 TRY
Bazı Yerlere Kışın Gitmek Gerek
25 Ağustos – 6 Eylül tarihlerinde biletini flypgs.com’dan al, yurt içine ve Kıbrıs’a 1 Ekim 2015’den 26 Mart 2016’ya kadar 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla uç, kışı tatilsiz bırakma! KURALLAR a. Fiyat duyurusu aşağıda belirtilen seçili yurt içi ve Türkiye varışlı/çıkışlı Kıbrıs hatlarında geçerlidir. b. Uçuş tarihi: 1 Ekim 2015 – 26 Mart 2016. Aşağıda tarihler duyuru kapsamı dışındadır. • 27 Ekim – 1 Kasım 2015 • 31 Aralık 2015- 4 Ocak 2016 • 21-25 Ocak 2016 • 30-31 Ocak 2016 • 4-8 Şubat 2016 c. Satış tarihi: 25 Ağustos- 6 Eylül 2015 (Türkiye lokal saatine göre 6 Eylül 23:59’a kadar geçerlidir.) d. Fiyat duyurusu sınıfı başlangıç ücretleri; • Yurt içi: 29,99 TL’den başlayan fiyatlar • Türkiye çıkışlı Kıbrıs: 69,99 TL’den başlayan fiyatlar e. Fiyat duyurusunda belirtilen ücretler için toplam kontenjan 520.00 koltuktur. f. Bu fiyatlar direkt ve tek yön uçuşlar için geçerlidir. g. Bu fiyatlar yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 7 TL check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Fiyat duyurusunda belirtilen ücretler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir. k. Pegasus bu kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.