Dış Hatlar Kış Kampanyası

Bu kış yeni ülkeler keşfetmek isteyenler yaşadı! 15 Kasım 2016 –25 Mart 2017 tarihleri arasındaki tüm yurt dışı seyahatlerinde %20 indirim fırsatını kaçırmamak için biletini hemen al. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmak gereken, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki “Yurt Dışı %20 İndirimli” butonunu işaretlemek. Haydi acele et, unutma son gün Perşembe!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  03 Ekim / 06 Ekim 2016
 • UÇUŞ TARİHİ
  15 Kasım 2016 / 25 Mart 2017
Dış Hatlar Kış Kampanyası

Flypgs.com'da uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki “Yurt Dışı %20 İndirimli” seçeneğini işaretledikten sonra bilet bedeli üzerinden %20 indirim uygulandığını toplam tutarda görebilirsin.

İndirimin geçerli olduğu hatlar: Tüm Yurt Dışı Hatlar(Kıbrıs Uçuşları dahil değildir.)

Uçuş Tarihi: 15 Kasım 2016 – 25 Mart 2017 (16 Aralık 2016 – 9 Ocak 2017 tarihleri kampanyaya dahil değildir.)

Satış Tarihi: 3-6 Ekim 2016

İndirim: Tüm Yurt Dışı Hatlara %20 İndirim

Kampanya Kuralları:

 1. İndirim direkt uçuşlar için geçerlidir.
 2. İndirim sadece tüm cihazlardan www.flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması aracılığıyla satın alınan biletlere uygulanır.
 3. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 4. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içinde 7 TL’den, yurt dışında 8 USD'den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
 5. İndirim, Süper Eko paket fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Farklı bir paket seçimi, ek ürün ve servis satın alındığı durumda indirim sadece bilet tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
 6. Her uçuş için yalnızca bir kampanyadan yararlanılabilmektedir

 

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.