tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Fibaemeklilik & Pegasus 5000 BolPuan Kampanyası

11- 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında BES için Fibaemeklilik’i seçen BolBollular 3000 yerine 5000 BolPuan “Hoş Geldin Hediyesi” kazanıyor!

Fibaemeklilik & Pegasus 5000 BolPuan Kampanyası

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  11 Ağustos 2021 / 31 Ağustos 2021
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

KAMPANYA KOŞULLARI

Pegasus BolBol üyeleri Ağustos ayında bool bool kazanıyor, kazandığı puanlarla boool boool uçuyor. 11.08.2021 - 31.08.2021 tarihleri arasında Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, Pegasus’tan “Hoşgeldin Hediyesi” 3000 BolPuan yerine 5000 BolPuan! Ayrıca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün %’1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi”!

·       Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.

·       Kampanya yalnızca 11.08.2021 – 31.08.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Fibaemelilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatılması gereklidir.

·       Kampanyadan yalnızca Fibaemeklilik “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu Kampanya” grubu altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.

·       Pegasus BolBol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ’nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, 5000 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir. 01 Eylül 2021 tarihi itibari ile   Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu adı altında başlatılan Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için 3000 BolPuan “Hoş geldin” hediyesi kazanılmaya devam edecektir. 

·       Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, Sadakat Hediyesi olarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece, her ay fon büyüklüğünün 1%’i kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. Sadakat Hediyesi hesaplamasında, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin fon büyüklüğü, devlet katkısı tutarı dahil edilmeksizin dikkate alınacaktır.

·       Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, Fibaemeklilik’te başlattığı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus Bolbol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

·       Pegasus BolBol üyesinin bu kampanya kapsamında BolPuan’a hak kazanabilmesi için, BolPuan’ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin devam ediyor olması şarttır. Aksi takdirde, BolPuan yüklemesi yapılmayacaktır.
· Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; 5000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.

·       Fibaemeklilik’te daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve plan değişikliği ile “Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu Kampanya” ya dahil olan Pegasus BolBol üyeleri “Hoşgeldin Hediyesi”’nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi”nden yararlanabilecektir.  BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.  Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek hizmetlerinin satın alımında kullanabilirsiniz.

·       Pegasus ve Fibaemeklilik kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

·       Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.

https://www.fibaemeklilik.com.tr/bireysel-emeklilik/bireysel-emeklilik-sistemi-nedir 

Hemen Başvur!

Yukarı Yukarı