Fırsat Haftasında Sürpriz Hatlar %30 İndirimli

Fırsat haftam flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamamda başladı! Hafta boyunca sürpriz yurt dışı uçuşlarımda %30 indirim seni bekliyor!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    21 Temmuz / 28 Temmuz 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    16 Eylül / 25 Ekim 2019
Fırsat Haftasında Sürpriz Hatlar %30 İndirimli

Satış Tarihi: 21 – 28 Temmuz 2019 (Türkiye yerel saatine göre 21 Temmuz 2019 saat 00:00’dan itibaren 28 Temmuz 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.) 

Fırsat Haftası boyunca satışa sunulan hatların satış tarihleri birbirinden farklı olup her hattın satış tarihi “Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar” maddesinde belirtilmiştir.

Uçuş Tarihi: 16 Eylül 2019 – 25 Ekim 2019 (Türkiye yerel saatine göre 16 Eylül 2019 saat 00:01'den itibaren 25 Ekim 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Zaporizhia: 15 Ekim 2019 - 25 Ekim 2019 (Türkiye yerel saatine göre 15 Ekim 2019 saat 00:01'den itibaren 25 Ekim 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanyaya dahil olacak hatlar Fırsat Haftası boyunca ilgili günlerde duyurulacak ve aşağıdaki listeye eklenecektir.

21-22 Temmuz 2019 Fırsat Hatları:

İstanbul Sabiha Gökçen – Atina – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Venedik – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Roma – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bolonya – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Milano – İstanbul Sabiha Gökçen

23-24 Temmuz 2019 Fırsat Hatları:

İstanbul Sabiha Gökçen – Prag – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Budapeşte – İstanbul Sabiha Gökçen

25-26 Temmuz 2019 Fırsat Hatları:

İstanbul Sabiha Gökçen – Saraybosna – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Üsküp – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bükreş – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kharkiv – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Lviv – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Zaporizhia – İstanbul Sabiha Gökçen

İzmir – Kyiv – İzmir

Bodrum – Kyiv – Bodrum

Ankara – Kyiv – Ankara

27-28 Temmuz 2019 Fırsat Hatları:

İstanbul Sabiha Gökçen – Kopenhag – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Oslo – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Stokholm – İstanbul Sabiha Gökçen

Konya – Kopenhag – Konya

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %30 İndirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: Fırsat haftası boyunca kampanya kapsamında tüm hatlarda satışa sunulacak toplam koltuk adedi 240.810 ile sınırlıdır.

- Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "Fırsat Haftası %30 İndirim" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

- Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

- Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. BolBol üyesi olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz işbu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

- Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak, kampanya kurallarına uygun uçuşlar için indirimden faydalanabilirler.

- Kampanyadan, çocuk misafirlerimiz de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

- İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

- Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

- Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

- Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

- Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

- Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez, satılamaz veya devredilemez.

- İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

- Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

- Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

- Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.