Kasım'da BolPuan Yağmuru!

Uç Uç Günleri’nde Pegasus BolBollular yurt içi uçuşlarından ekstra 3000 BolPuan, yurt dışı uçuşlarından ise ekstra 5.000 BolPuan kazanıyor! Hadi o zaman, sen de 9 Kasım’a kadar alacağın biletlerle kampanya tarihleri arasında uç, kazanacağın BolPuanlarla uçtukça uçmanın keyfini çıkar.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    08 Kasım / 09 Kasım 2018
  • UÇUŞ TARİHİ
    01 Aralık 2018 / 30 Mart 2019
Kasım'da BolPuan Yağmuru!

Satış Tarihi:  8 - 9 Kasım 2018 (Türkiye yerel saatine göre 8 Kasım 2018 saat 00:01’den itibaren 9 Kasım 2018 23:59’a kadar tamamlanan satışlar için geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Aralık 2018 – 30 Mart 2019

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Hatlar

Kampanya Teklifi: 

Yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarından +3000 BolPuan

Yurt dışı uçuşlarından +5000 BolPuan

Kampanya sadece flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınarak uçuş gerçekleştirilen biletlerde geçerlidir. 

Kampanya satın alımı TL/Döviz yada BolPuan farketmeksizin tüm ödeme şekillerinde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun oluşturdukları uçuşların gerçekleştirilmesi sonrasında kampanyalı BolPuan kazanabilirler.

Kampanya kurallarına uygun olarak BolPuan kazanımı yukarıdaki şartlara kapsamında normal bilet ücretinden hak edilen puan tutarına ek olarak her yurt içi ve Kıbrıs uçuşunda ekstra 3.000 BolPuan ve her yurt dışı uçuşunda ekstra 5.000 BolPuan elde edilecek şekilde gerçekleşir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar ilgili uçuş gerçekleştirildikten sonra 72 saat içerisinde yukarıda sayılan şartlara tabi olarak kazanılır ve otomatik olarak üyelerin Pegasus BolBol hesaplarına yüklenecektir.

Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir. Bağlı üyelerimizin kampanya puanları bağlı oldukları ana üye hesabına, ilgili uçuşlar gerçekleştikten sonra yukarıdaki şartlara tabi olarak otomatik olarak eklenecektir.

Kampanya satış süresi dolduktan sonra yapılan değişiklik işlemleri sonrasında uçulan uçuşlardan kampanyalı BolPuan kazanımı olmayacaktır.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus BolBol Genel Kuralları ve Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

BolBol üyelik programı ile ilgili sorularınızı 0850 399 17 01 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sorabilirsiniz.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.