tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Kıbrıs Sadece 19 TL + Vergilerle!

Sen de 16 Ekim’e kadar flypgs.com ya da mobil uygulamamdan biletini hemen al, 5 Kasım 2021-11 Ocak 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ı sadece 19 TL + vergilerle keşfet! Üstelik cezasız değişiklik hakkın var!

Kıbrıs Sadece 19 TL + Vergilerle!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  13 Ekim 2021 / 16 Ekim 2021
 • UÇUŞ TARİHİ
  05 Kasım 2021 / 11 Ocak 2022
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

· Satış Tarihi: 13 - 16 Ekim 2021 (Türkiye yerel saatine göre 13 Ekim 2021 saat 00:01’den itibaren 16 Ekim 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

· Uçuş Tarihi: 5 Kasım 2021 – 11 Ocak 2022 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 5 Kasım 2021 saat 00:01’den itibaren 11 Ocak 2022 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.) (12-21 Kasım 2021 ve 31 Aralık 2021- 3 Ocak 2022 tarihleri kampanya kapsamı dışındadır.)

· Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya tüm Kıbrıs uçuşlarında geçerlidir.

· Ücret: 19 TL + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

· Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 20.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

· Kampanya flypgs.com, Pegasus Mobil uygulaması ve yetkili acenteler üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir. Acenteden alınan biletlerde hizmet bedeli ayrıca yansıtılacaktır.

· Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlar için geçerli değildir.

· Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz.

· Kıbrıs uçuşlarında Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

· Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

· Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için /kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.

· Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları'nda belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

· Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yukarı Yukarı