SAYFA BAŞINA DÖN

Kıbrıs’a Salı ve Çarşamba Uç, %50 İndirimli Uç!

Bu aralar bir Kıbrıs’a gitsem keşke diyorsan şahane bir haberim var! Kıbrıs uçuşlarım Salı ve Çarşamba günleri %50 indirimli! #hadiozaman biletini 3 Kasım’a kadar al, 12 Kasım-25 Aralık tarihleri arasında Kıbrıs’ı %50 indirimle keşfet!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    01 Kasım / 03 Kasım 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    12 Kasım / 25 Aralık 2019
Kıbrıs’a Salı ve Çarşamba Uç, %50 İndirimli Uç!

Satış Tarihi: 1 - 3 Kasım 2019 (Türkiye yerel saatine göre 1 Kasım 2019 saat 00:01'den itibaren 3 Kasım 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 12 Kasım – 25 Aralık 2019 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 12 Kasım 2019 saat 00:01’den itibaren 25 Aralık 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan Salı ve Çarşamba günü uçuşlarında geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kıbrıs kalkış ve varışlı Adana, Antalya, Ankara, Gaziantep, Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir direkt uçuşlarında geçerlidir.

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %50 indirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 56.500 adettir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Kıbrıs %50 İndirim" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

 

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

 

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

 

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi veya değişiklik yapılması durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı ve PNR içerisinde yer alan tüm uçuşlara yapılan indirim tutarları tahsil edilir.

 

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez, satılamaz veya devredilemez.

 

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

 

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

 

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

 

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.