tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Kıbrıs’a %50 İndirimli Seyahat Et!

Kıbrıs’ı keşfetmek için biletlerini şimdi 18 Haziran’a kadar Pegasus mobil uygulamamdan ya da flypgs.com’dan vergiler hariç %50 indirimle hemen al, 1 Kasım-28 Aralık 2022 tarihleri arasında seyahatinin tadını çıkar!

Kıbrıs’a %50 İndirimli Seyahat Et!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  16 Haziran 2022 / 18 Haziran 2022
 • UÇUŞ TARİHİ
  01 Kasım 2022 / 28 Aralık 2022
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

· Satış Tarihi: 16 – 18 Haziran 2022 (Türkiye yerel saatine göre 16 Haziran 2022 saat 00:01’den itibaren 18 Haziran 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

· Uçuş Tarihi: 1 Kasım-28 Aralık 2022

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya tüm Kıbrıs uçuşlarında geçerlidir.

· Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %50 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

·  İndirim oranı: İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır. Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki Pegasus Mobil uygulamasından “Kıbrıs %50" butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

·  Kampanya flypgs.com, Pegasus Mobil uygulaması ve yetkili acenteler üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

·  Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz.

·  Kıbrıs uçuşlarında Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·  Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·  Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·  Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·  Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yukarı Yukarı