Pegasus’tan Asker ve Polise Kurban Bayramı Döneminde %50 İndirim

Pegasus Hava Yolları, Kurban Bayramı uçuşlarının en yoğun olduğu 18 Eylül ve 4 Ekim tarihleri arasındaki tüm iç hat uçuşlarında asker, polis ve Mehmetçik ile eş ve çocuklarına %50 indirimli uçma imkanı sunuyor. Uçuşlarını Kurban Bayramı tatili ve takip eden hafta içerisinde gerçekleştirmek üzere 18 Eylül – 4 Ekim arasında yapan tüm asker, polis ve askerlik görevini yapan er ve erbaşlar kendilerine ve eşleri ile çocuklarına Pegasus satış ofislerinden alacakları biletlerde %50 indirimden faydalanabilecek.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    18 Eylül / 04 Ekim 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    18 Eylül / 04 Ekim 2015
Pegasus’tan Asker ve Polise Kurban Bayramı Döneminde %50 İndirim
Kampanya Kuralları a) Kampanya kapsamı: Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis, Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu görevli subay, astsubay, uzman çavuş, uzman onbaşı, sözleşmeli er/erbaş; Türk Silahlı Kuvvetleri’nde askerlik hizmetini yapmakta olan er/erbaş; Jandarma Genel Komutanlığı mensubu görevli subay, astsubay, uzman Jandarma çavuş ve uzman er/erbaş ve askerlik hizmetini yapmakta olan er/erbaş’lara; ayrıca bu kişilerin eş ve çocuklarının gerçekleştirecekleri yurt içi uçuşlar b) Uçuş tarihi: 18 Eylül 2015 – 4 Ekim 2015 c) Satış tarihi: 18 Eylül 2015 – 4 Ekim 2015 (Türkiye yerel saatine göre 4 Ekim 2015 23:59’a kadar geçerlidir.) d) İndirim : %50 İndirim. Check-in bedeli hariç toplam bilet bedeli üzerinden gerçekleştirilir. e) Eko, Avantaj, Extra paket seçimlerinde indirim yalnızca paket içindeki bilet ücreti üzerinden hesaplanacak, pakette bulunan ek hizmetler ( koltuk, yemek, bagaj) indirime dahil olmayacaktır. f) Bu indirim sadece hava limanlarındaki satış ofislerinden alınan biletlere uygulanacaktır. Subay, astsubay, uzman, sözleşmeli er/erbaşlar, polis ve aileleri için askeri kimlik ya da emniyet kimlik kartı ibraz edilmesi; Er/erbaşlar ve aileleri için askeri kimlik kartı ya da son 15 gün içinde alınmış olan terhis belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Kimlik ibrazı yapılmadığı durumlarda indirim gerçekleştirilmeyecektir. g) Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 7 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. h) İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i) Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.