Pegasus’tan Mobile Özel %30 İndirim

29 ve 30 Ekim 2015 tarihlerinde yurt içi ve yurt dışı uçak biletini mobilden al, 25 Kasım - 25 Aralık 2015 tarihleri arasında yurt içine ve yurt dışına %30 indirimli uç!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    29 Ekim / 30 Ekim 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    29 Ekim / 25 Aralık 2015
Pegasus’tan Mobile Özel  %30 İndirim
Mobil uygulamamızı henüz kullanmadın mı? İndirmek için hemen tıkla. Ödeme ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doldurduktan sonra kampanyalar altındaki "Mobil Kampanya" seçeneğini işaretleyin. Onayla butonuna bastığınızda %30 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebilirsiniz. KURALLAR a. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: İç hatlar & Dış hatlar (Kıbrıs ve Balkan hatları hariç) b. Uçuş tarihi: 25 Kasım – 25 Aralık 2015 c. Satış tarihi: 29-30 Ekim 2015 d. Ücret / İndirim : Herkese %30 indirim. Bu indirim yalnızca mobil uygulamalarda geçerlidir. f. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. g. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.